Prodej bytu, Černokostelecká, Říčany

Referenční číslo LK142883
7 290 000 Kč
Obytná plocha:
42 m2
Stav:
Novostavba
Počet pokojů:
2 pokoj
Patro:
2. patro
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Ústřední plynové
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Bytu
Město
Obec Říčany
Adresa
Černokostelecká
Patro
2
Balkon
Ne
Velikost
42 m2
Pokoje
2
Stav nemovitosti
Novostavba
Stav venku
Novostavba
Stav uvnitř
Novostavba
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Vytápění
Ústřední plynové
Světelné podmínky
Výborné
Výtah
Ne
Pohled
Ulice

Popis

Město Říčany již po třetí v řadě za sebou obhájili hodnocení "nejlepší místo pro život v ČR" Není náhodou, že zde naleznete veškerou občanskou vybavenost, snadné spojení do Prahy či nespočet sportovně/relaxačních aktivit. Popularita tohoto města dynamicky roste, stejně tak jako poptávka po zdejších nemovitostech. Chcete v tomto místě také bydlet? Dlouho neváhejte - máme pro Vás velmi zajímavou nabídku a ta zde dlouho nevydrží.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji luxusně a vkusně zařízený byt 2+KK 41 m2 s vlastním garážovým stáním v suterénu domu a velkým sklepem, právě v této vyhledávané lokalitě. Jedná se o bytovou jednotku v novostavbě multifunkčního domu z roku 2020, který získal okamžitě po své dostavbě velkou popularitu. Překvapí Vás luxus, kterým je byt doslova našlapán (kuchyňská linka Hanák vč. značkových spotřebičů (lednice, varná deska, digestoř, vinotéka a další), kvalitní dřevěné podlahy, moderní nábytek i vkusné doplňkové zařízení). Čerstvý vzduch a příjemné klima zajišťuje rekuperace vzduchu v domě, v letních měsících Vám bude k dispozici klimatizace a primární vytápění je řešeno plynovou kotelnou v suterénu domu. K bytu také patří vlastní garážové stání a prostorný sklep.

Jedná se o ideální variantu bytové jednotky ke krátkodobým či dlouhodobým pronájmům. Aktuálně je byt pronajatý min. na rok a tedy již máte část výnosu zajištěnu. Byt se prodává spolu s nájemní smlouvou. Stejně tak je to vhodná nabídka pro mladé jako startovací bydlení či jiné (i komerční) účely. Tato lokalita je velmi žádaná především pro klidný život a snadnou dostupnost veškeré občanské vybavenosti (obchody, služby, lékaři, školy či školky, restaurace) Okolí také disponuje množstvím zeleně a parků, které nabízí široké spektrum sportovního vyžití.

Velmi doporučuji tento krásný byt. V případě financování hypotéčním úvěrem Vám rádi zdarma vše vyřídíme u Vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu! Přijďte se osobně přesvědčit na prohlídku.

V okolí se nachází

Bankomat: ČSOB (54 m)
Pošta: Pošta (1334 m)
Lékárna: Lékárna nemocnice Říčany (300 m)
Odpočinek: Velitelák (339 m)
Pro děti: Svět Dětí na Dlani (1324 m)
Sport: Tenisový areál Jiří Pohunek (1287 m)
Divadlo: Event Show (1459 m)
Kino: Na Fialce (504 m)
Restaurace: U Rybniku (2672 m)
Kavárna: Kavárna na Fialce (851 m)
Školka: Sofie-mateřská škola a Základní škola (1077 m)
Škola: Základní škola Bezručova (180 m)
Knihovna: Husova knihovna (998 m)
Obchod: Ruská (Ruska) (548 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
26 402 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!