Prodej bytu, Na Šibenci, Kladno

Referenční číslo LK144226
8 475 000 Kč
Obytná plocha:
108 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
4 pokoj
Patro:
1. patro
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Tepelné čerpadlo (vzduch-voda)
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Bytu
Město
Obec Kladno
Adresa
Na Šibenci
Patro
1
Terasa
Ano
Velikost
108 m2
Pokoje
4
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Dobrý
Stav uvnitř
Před rekonstrukcí
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Vytápění
Tepelné čerpadlo (vzduch-voda)
Světelné podmínky
Velmi dobré
Výtah
Ne
Pohled
Zahrada

Popis

Nabízíme k prodeji pěkný slunní byt dispoziční velikosti 4+1 s celkovou plochou 108,00m2 na ulici Na Šibenci v Kladně.
Tato prostorná zajímavá bytová jednotka je ve stavu dokončené rekonstrukce, při které byly obnoveny podlahové, povrchové konstrukce, byly zřízeny podhled, v domě jsou osazené nové výplně – okna a dveře a provedeny nové rozvody instalací s výjimkou plynu, který zde není zaveden. Součásti bytu je otevřená terasa s nově provedeným kovovým zábradlím. K bytu rovněž náleží garáž pro jeden automobil v rámci pozemku.
Dále je k bytové jednotce plocha zahrady velikosti cca 600m2, která lze uzpůsobit potřebám budoucího majitele.
Bytová jednotka vznikla rekonstrukci vilového domku, nachází se v 1. podlaží a zabírá plochu celého podlaží domu. Vstupem z chodby se schodištěm se dostanete do předsíňové chodby s nikou pro umístění technologie, dále pak do oddělené kuchyně s přímým vstupem na prostornou terasu. Z předsíňové chodby je pak vstup do jednotlivých místností – koupelna s WC, dva dětské pokoje a do obývacího pokoje na konci chodby. Ložnice je jediný prostor, jehož přístup je z prostoru obývacího pokoje. Ke kuchyni je vestavěná spížní komora. Kuchyň není vybavená kuchyňskou linkou (ponecháno na nového majitele). V jednom z dětských pokojů je menší komora, kde je umístěn rozvaděč. V koupelně je sprchová vana se zástěnou, umývadlo a WC mísa.
Dům je osazen v zahradě v odlehlé části městské zástavby přesto však s dobrou dostupnosti do všech zařízení občanské vybavenosti a dopravy. Vlastní pozemek obklopen zeleni je výhodou i pro rodinné bydlení
Kladno a všechny jeho satelitní části jsou stabilizovaným územím s veškerou občanskou vybavenosti a velmi dobrou dostupnosti na dopravní infrastrukturu, která tvoří síť dálničních a rychlostních komunikací směrem na Prahu.
Energetický štítek budovy zatím není k dispozici. Nákup této bytové jednotky je možné realizovat prostřednictvím hypotečního financování. V případě potřeba rádi vám pomůžeme s jeho vyřízením.

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
30 693 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!