Prodej bytu, Praha 10 Záběhlice

Referenční číslo LK145468
14 386 500 Kč
Obytná plocha:
85 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
3 pokoj
Patro:
8. patro
Budova:
Montovaná
Vytápění:
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Bytu
Město
čtvrť Praha 10
Adresa
Žádná data
Patro
8
Balkon
Ne
Velikost
85 m2
Pokoje
3
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Velmi dobrý
Stav uvnitř
Velmi dobrý
Budova
Montovaná
Energetická náročnost
B
Vytápění
Žádná data
Světelné podmínky
Výborné
Výtah
Ano
Pohled
Ulice

Popis

Rádi se v podvečer posadíte jen tak na terase se šálkem dobré kávy a porozhlédnete si do dálek, nebo tak rádi nasáváte atmosféru rozsvíceného velkoměsta z výhledu nejvyššího patra? Pak je tato nabídka zcela jistě hodná Vaší pozornosti.
Seznamuji Vás s nabídkou prodeje exkluzivního velice útulného a světlého bytu dispozice 3+kk s celkovou plochou 116,00 m2. Byt je situovaný v 8., tedy nejvyšším podlaží bytového domu v malebném souboru rezidenčních domů z let 2005 – 2006 v Praze 10 – Záběhlicích. Jedná se o byt v osobním vlastnictví.
Prostorná bytová jednotka se rozkládá na ploše 85,00m2, zatímco dalších 31,00 m2 tvoří prostorná střešní terasa. K bytu náleží dále sklepní kóje a vlastní garážové stání v podzemním podlaží kam se dostanete pohodlně výtahem. Do bytu vstupujete předsíňovou chodbou, kde najdete zabudovanou skřínku se spoustou úložného prostoru, z ní je vstup do všech místností. Velký obývací pokoj s netradičním zakončením podhledu navazuje na prostornou střešní terasu. Kuchyňský koutek je opatřen novou kuchyňskou linkou. Dispozice zahrnuje dále dva pokoje na spaní, koupelna a oddělené WC. Podlahy jsou plovoucí, v mokrých provozech keramické. Okna jsou plastová opatřena žaluziemi. V bytě je možné kabelové připojení k internetu a TV.
Dům je součásti obytného souboru. Funguje zde velmi dobré a ustálené SVJ, sousedské vztahy jsou na velmi dobré úrovni, bydlení je klidné. Dům osazený do svahu, má celkem 8 nadzemních podlaží a dva podzemní mezi, kterými se pohybujete pohodlně výtahem a je zařazen do energetické třídy úspornosti se štítem B (velmi úsporná).
Byt se nachází v sousedství obytné zóny „Zahradní město“ kde najdeme rozsáhlou nabídku objektů občanské vybavenosti (mateřské školky, základní školy, obchody a markety, nákupní centrum, polikliniku a lékařské služby, další služby, včetně restaurací a kaváren). Vyžití zde najdou i milovníci sportu či aktivního odpočinku. Nedaleko je tenisový areál Hamr Záběhlice, dětská hřiště a další sportovní zázemí.
Výborná dostupnost na prostředky městské hromadné dopravy s návaznosti na metro a stejně dobrá dostupnost na městský okruh (Jižní spojka), spolu s poměrně klidným zázemím, dělají z této lokality velmi atraktivním místem pro bydlení.
Bytová jednotka je volná k dispozici a bez právních vad.
Štítek energetické náročnosti budovy je třídy B (velmi úsporná).
Pokud Vás tato nabídka oslovila, neváhejte se na mě obrátit. Rád Vás provedu tímto bytem a uvedeným místem, kde pravděpodobně najdete váš nový domov. V případě nutnosti, naši hypoteční specialisté jsou připraveni s Vámi probrat možnosti financování jeho koupě.

Dopravní dostupnost

Metro:
A
stanice "Strašnická" (1890 m)
Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: Fio banka (400 m)
Pošta: Pošta, Malinová (Česká Pošta) (910 m)
Lékárna: Avon Beauty (230 m)
Odpočinek: Psí Plácek (200 m)
Sport: Hamrsport (250 m)
Divadlo: Tip sport arena Prague (200 m)
Kino: Sigma (920 m)
Restaurace: Pivovarská restaurace Kácov (260 m)
Kavárna: Giorgino cafe (370 m)
Školka: Mateřská škola (650 m)
Škola: Základní škola (720 m)
Obchod: Penny Market (360 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
52 103 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!