Prodej bytu, Střimelická, Praha 4 Záběhlice

Referenční číslo LK145988
6 849 600 Kč
Obytná plocha:
68 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
3 pokoj
Patro:
6. patro
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Dálkové vytápění
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Bytu
Město
čtvrť Praha 4
Adresa
Střimelická
Patro
6
Balkon
Ano
Velikost
68 m2
Pokoje
3
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Velmi dobrý
Stav uvnitř
Velmi dobrý
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Vytápění
Dálkové vytápění
Světelné podmínky
Výborné
Výtah
Ano
Pohled
Dvůr

Popis

Nabízíme k prodeji útulný byt 3+1 68 m2 s balkónem v 6.NP udržovaného cihlového obytného domu, v klidné lokalitě na rozhraní Pražských městských částí Záběhlic a Spořilova. Jedná se o bytovou jednotku k nastěhování, v současnosti se prodává včetně vybavení. Výhodou tohoto bytu je možná změna dispozice bytu. Byla provedena částečná rekonstrukce kuchyně, koupelny s WC a vyměněna všechna okna za plastová. Podlahovou krytinu tvoří parkety v pokojích, plovoucí laminátová podlaha v kuchyni, na chodbě a dlažba v koupelně s WC. Součástí bytu je sklepní kóje v suterénu domu. Teplá voda a topení jsou ústřední, dálkové. K bytu patří společná komora - kočárkárna, která se nachází na patře. Byt je v tuto chvíli vybaven, vybavení není souřástí prodeje a byt bude vyklizen.

Dům se nachází v klidné lokalitě s množstvím městské zeleně, je po úplné rekonstrukci fasády a střechy. Střecha na bytem je tepelně izolována a zajišťuje proto klimatickou pohodu v zimě i v létě. V domě byly vyměněny rozvody vody, rekonstruovány balkóny, dům má nový výtah, nové vstupní dveře, vyměněna jsou okna společných prostor. V roce 2024 bude provedena plná rekonstrukce společných prostor, která je zcela kryta zůstatkem fondu oprav. Dům je kolaudován v roce 1963 a je cihlový. Celkově se jedná o pěkný dům.

Lokalita nabízí množství zeleně, parků, relaxačních míst a také veškerou občanskou vybavenost. Další výhodou je poměrně snadné parkování v okolí domu. V oblasti je několik spolků se zaměřením na maminky s dětmi, bydlení velmi vhodné pro mladé rodiny. Dětské hřiště Střímelická, multikino v OC Chodov, MŠ v dochozí vzdálenosti, Hamerský rybník láká ke krásným procházkám. Výhodou velmi dobrá dostupnost MHD a spojení na dálnici D1, D11 a vnitřní městský okruh.

Velmi doporučuji osobní prohlídku. V případě financování hypotéčním úvěrem Vám rádi zdarma vše vyřídíme u Vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu!

Dopravní dostupnost

Metro:
C
stanice Roztyly (1450 m)
Tramvaj:
Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: Fio banka (380 m)
Pošta: Česká pošta, Hlavní (450 m)
Lékárna: Avon Beauty (570 m)
Odpočinek: Třešňovka (130 m)
Sport: Kurt Č. 15 (500 m)
Divadlo: Tip sport arena Prague (600 m)
Kino: Sigma (430 m)
Restaurace: Hamr (380 m)
Kavárna: Cafe Sambal (450 m)
Školka: Mateřská škola (100 m)
Škola: Základní škola (390 m)
Knihovna: Knihobudka (540 m)
Obchod: Albert (450 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
24 807 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!