Prodej bytu, Nádražní, Praha 5 Smíchov

Referenční číslo LK146077
9 423 266 Kč
Obytná plocha:
53 m2
Stav:
Novostavba
Počet pokojů:
2 pokoj
Patro:
3. patro
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Bytu
Město
čtvrť Praha 5
Adresa
Nádražní
Patro
3
Lodžie
Ano
Velikost
53 m2
Pokoje
2
Stav nemovitosti
Novostavba
Stav venku
Novostavba
Stav uvnitř
Novostavba
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Vytápění
Žádná data
Světelné podmínky
Výborné
Výtah
Ano
Pohled
Ulice

Popis

Ve spolupráci s jedním z největších developerů v ČR Vám nabízíme unikátní rezidenční projekt na Praze 5 - Smíchov. Tento projekt nabídne celkově 8 bytových objektů o kapacitě až 550 bytových jednotek, přičemž zastoupeny zde budou dispozičně byty od 1+KK (28m2) až po luxusní velkorysé 5+KK (více jak 100m2) se střešní terasou a úžasnými výhledy na Prahu. Samozřejmostí bude příslušenství v podobě možnosti vnitřního i venkovního parkování, sklepů a nový komplex nabídne také prostory pro občanskou vybavenost a zhotovena budou také místa pro Váš relax či radovánky Vašich dětí. Využijte možnost přednostního prodeje a staňte se majitelem nemovitosti v této populární lokalitě. Můžeme Vám nabídnout veškeré volné byty z tohoto krásného projektu.

Toto je nabídka bytu č. 132 v dispozici 2+KK + lodžie o podlahové ploše 53 m2 umístěného ve 3. podlaží bytového domu č. 1. Jednotka i bytový dům bude zhotoven opravdu ve vysokém standardu a použity budou nejnovější technologie, nejmodernější materiály a projekt Vás nadchne svou unikátní architekturou (detaily o standardech na vyžádání u makléře). Projekt jistě uspokojí i Vaše potřeby a proto je ideální osobní schůzka u nás, kde Vám vyjdeme vstříc a nabídneme Vašim preferencím lépe vyhovující bytovou jednotku. Každý byt má totiž svůj pevně a citlivě nastavený standard architektem a klientské změny nemohou být povoleny.

Příslušenstvím této jednotky je: Lodžie 8,7 m2
Orientace oken: JV

Možné je případné dokoupení parkovacího stání (venkovního či vnitřního) či sklepních prostor.

Předpokládaná kolaudace a předání: 4Q2023

Projekt je umístěn na Praze 5 - Smíchově, v blízkosti Zlíchova a Vltavy s vynikajícím dopravním spojením po silnici, železnici i řece. V okolí najdete pohodovou atmosféru Vltavy a Císařské louky nebo také pro procházky vhodných Dívčích hradů. Je zde přímé spojení s centrem města (komplexní nabídka MHD - 28 linek) a strategické umístění u Jižní spojky s rychlým napojením na další dopravní uzly. Komfort při spojení s pravým břehem Vltavy v budoucnosti ještě zvýší Dvorecký most, který bude určen pro tramvaje, pěší, cyklisty a autobusy MHD a ústit bude u stanice Lihovar. V rychlé pěší dostupnosti je i široká pravo-břežní nabídka volnočasových aktivit z Modřan až do Podolí, aktuálně snadno dostupná díky přívozu nebo cyklostezce přes Barrandovský most.

Doporučujeme tento krásný moderní projekt a jednotlivé nemovitosti všem zájemcům, kteří chtějí být na začátku zrodu novodobého Smíchova. Uplatnění zde najdou i investoři toužící po zajímavé možnosti a zhodnocení. V případě financování hypotéčním úvěrem Vám rádi zdarma vše vyřídíme u Vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Připravenu máme také celou řadu zvýhodněných způsobů financování vl.prostředky v závislosti na etapách výstavby. Více informací získáte při osobní schůzce.


Těšíme se na shledání a osobní schůzku.

Dopravní dostupnost

Metro:
B
stanice Můstek - B (490 m)
Tramvaj:
Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: Raiffeisen Bank (160 m)
Pošta: Ceska Posta (Česká Pošta) (840 m)
Lékárna: Paralékárna (130 m)
Odpočinek: Park of National Awakening (190 m)
Sport: Sportgym TJ ÚVN (60 m)
Divadlo: Cinderella - the First Shadow Film Theatre Prague (120 m)
Kino: Ponrepo-Bio Konvikt (110 m)
Restaurace: Mediterranean Restaurant (40 m)
Kavárna: Bianco Nero Ristorante & Cafe (40 m)
Školka: Splněné dětské Přání (60 m)
Škola: Základní škola (250 m)
Knihovna: Národní Filmový archiv (110 m)
Obchod: Tesco (260 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
34 128 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!