Prodej bytu, Smotlachova, Praha 4 Kamýk

Referenční číslo LK146946
8 900 000 Kč
Obytná plocha:
66 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
3 pokoj
Patro:
4. patro
Budova:
Panelová
Vytápění:
Dálkové vytápění
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Bytu
Město
čtvrť Praha 4
Adresa
Smotlachova
Patro
4
Balkon
Ano
Velikost
66 m2
Pokoje
3
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Velmi dobrý
Stav uvnitř
Velmi dobrý
Budova
Panelová
Energetická náročnost
G
Vytápění
Dálkové vytápění
Světelné podmínky
Velmi dobré
Výtah
Ano
Pohled
Ulice

Popis

Máte zájem bydlet a zároveň u toho požívat výhody velmi dobré investice? Nabízíme vám exkluzivně téměř pohádkový výhled, klidové místo obklopen přírodními párky, bezpečnost a veškeré vybavení.
A jako bonus dostanete značný podíl ve společenství vlastníků se zajímavou finanční rezervou! To vše dostanete při koupi pěkného prosluněného bytu 3+kk s plochou 65,80m2 na ulici Smotlachova - Kamýk. Byt se nachází ve 4. Podlaží (12) výškového panelového domu se dvěma novými výtahy. Byt je světlý, orientovaný na jihozápad s výhledem na modřanské lesy. Byt je v osobním vlastnictví.
Spolu s dalšími 3 byty je tato jednotka situována v zamčené chodbě. Na ni se nachází další komora náležící k bytu a botník. Předsíňová chodba zajišťuje vstup do jednotlivých místnosti. K bytu náleží balkon. Na předsíň tedy navazuje WC, koupelna s vanou, pokoj, obývací pokoj s jídelním sezením, který navazuje na oddělenou kuchyň. Vstup do kuchyně je opatřen širokými posuvnými dveřmi. Dále pak z předsíně je přístup do menší vstupní haly s vestavěnými skříněmi. Z této haly je vstup do ložnice a do komory. Z ložnice je přístup na balkon. K bytu dále náleží sklepní koje. V bytě jsou rozvody veškerých medií, včetně plynu pro sporák a kabelové připojení internetu a TV. V obývacím pokoji je instalovaná klimatizační jednotka. Vytápění je centrální s recirkulací.
Bytový dům se nachází na okraji sídlištního celku ve slepé ulici a těsné blízkosti chráněného území "V Hrobech". U domů je nový park s prvky pro rekreaci a sport. Dům je po revitalizaci. Najdete v něm prádelnu, sušárnu a další společné prostory sloužící pro skladování. V domě je dobře fungující společenství vlastníků.

Nedaleko se nachází objekty občanské vybavenosti. Je zde hned několik mateřských škol, obchody, restaurace či sportovní centrum Domino.
Pražský Kamýk je stabilizovanou rezidenční oblasti. Navazuje na další celky jako je Libuš, Nové Dvory, Sídliště Novodvorská, a to všechno se spoustou možnosti vybavení pro rekreaci, sport, stejně jako zdravotní a jiné služby.
Tato oblast je dopravně napojena na jižní spojku. MHD – zastávka autobusu cca 5min od domu (spoje na metro Kačerov). Dobré je i tramvajového spojení – sídliště Libuš. V krátké budoucnosti je plánována zastávka metra trasy D.
Financování koupě je možná prostřednictvím hypotéky, kterou Vám pomůžeme zajistit. Pokud byt kupujete jako investici nabízejí se Vám další možnosti, o kterých Vám rád poreferuji na osobním jednání.
Těším se na brzké setkání. Zvu Vás k prohlídce tohoto zajímavého bytu. Než se sejdeme osobně, nabízím Vám možnost virtuální prohlídky.

Dopravní dostupnost

Tramvaj:
Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: Raiffeisenbank a s (267 m)
Pošta: Pošta, Durychova (Česká Pošta) (841 m)
Lékárna: Chrpa (3321 m)
Odpočinek: Zámecký park (2207 m)
Pro děti: Dům Dětí a Mládeže Modřany (2036 m)
Sport: Akcent International House Prague (3933 m)
Divadlo: Sluníčko-dětský klub (3467 m)
Kino: Modřansky Biograf (3355 m)
Restaurace: Slunecnice (3467 m)
Kavárna: KC zahrada (3456 m)
Školka: MŠ Hrabákova (3131 m)
Škola: Základní škola (3174 m)
Knihovna: Místní knihovna Praha-Kunratice (2363 m)
Obchod: Lidl (974 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
32 233 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!