Pronájem kanceláře, Pražská třída, Hradec Králové

Referenční číslo OF147133
350 Kč
Obytná plocha:
380 m2
Stav:
Velmi dobrý
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Patro:
2. patro
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Lokální plynové
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Pronájem
Druh nemovitosti
Kanceláře
Město
Obec Hradec Králové
Adresa
Pražská třída
Patro
2
Balkon
Ne
Velikost
380 m2
Pokoje
0
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Velmi dobrý
Stav uvnitř
Novostavba
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
D
Vytápění
Lokální plynové
Světelné podmínky
Výborné
Výtah
Ano
Pohled
Ulice

Popis

V zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu kancelářské a obchodní prostory v nově zrekonstruované budově Rubikon. Kanceláře o výměře od 100m2 až do 400m2 celé podlaží. Samozřejmostí je pronájem více podlaží až do celkové výměry 1380m2.

Budova se nachází na atraktivním místě, necelý kilometr od centra města na frekventované Pražské třídě 691. Objekt má obdélníkový půdorys, jedno podzemní a čtyři nadzemní podlaží. Užitná plocha podlaží je 400 m2. Celková užitná plocha činí 1.600m2 + 380m2 suterénní prostory. Na přilehlém parkovišti je cca 40 parkovacích stání. Byly vybudovány kompletně nové přípojky vody, kanalizace, elektřiny a teplovodu z EOP.

Budova je rekonstruována do podoby moderních kancelářských budov kategorie A. Samozřejmostí je počítačová síť, výtah, kuchyňky, parkování, recepce, klimatizace na přání atd. Budova je ze všech čtyř stran velmi dobře prosvětlena díky velkým oknům s možností přirozeného větrání. Bude zde instalováno vysokorychlostní připojení k internetu a veliká světelná reklamní kostka na budově ev. i boku budovy. Vzhledem k situaci v Hradci Králové bude budova patřit mezi několik málo budov v tomto standartu.
Budova se nachází cca 200m od nákupního centra Aupark, kde jsou též kanceláře v tomto standartu, všechny již pronajaté
V suterénu byl původně kryt CO a v těchto prostorách vznikne serverovna, archiv či bude využit pro únikovou hru. Prostor lze využít též jako trezor pro banku.

V současné době je kromě již dříve realizovaných přípojek budova uvnitř kompletně renovována do stavu „shell and core“ a připravena pro fit-out nájemců. Každé patro je zatím připraveno jako jeden velký prostor open space, určený na předělení příčkami dle přání nájemců. Kromě příček se bude dodělávat osvětlení, podhledy a podlahové krytiny jako standart.
V rámci fit-out bude realizován výtah, počítačová síť a serverovna (na míru dle nájemců), ev. klimatizace atd.

Věříme, že Vás projekt zaujal a budeme jednat o pronájmu námi nabízených prostor. Pronajímatel je připraven realizovat prostory dle Vašich návrhů, nebo zajistit tento návrh jejich architektem. Kanceláře pro nájemce se realizují na klíč v co nejkratším možném čase.
Cena nájmu v 1-3 patře činí 350,-Kč / m2 /měsíc a v přízemí 380,-Kč / m2 / měsíc. V přízemí je možno realizovat komerční prostory, v zadní části s vlastním schodištěm do vyššího patra. Ideální na vzorkovnu s kanceláří.

Majitel požaduje kauci ve výši 1 měsíčního nájemného, Provize realitní kanceláře činí 1 měsíční nájemné + DPH.

Blízké body

Hypotéka

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!