Prodej pozemku, Louňovice, Okres Praha-východ

Referenční číslo TK135471
3 600 000 Kč
Obytná plocha:
1443 m2
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Pozemku
Druh pozemku
Město
Obec Louňovice
Adresa
Velikost
1443 m2
Voda
Žádná data
Elektrika
Žádná data
Kanalizace
Žádná data
Plyn
Žádná data

Popis

Nabízíme mimořádnou příležitost k výstavbě rodinného domu v atraktivní lokalitě Louňovice u Říčan u Prahy. Celková velikost prodávaného pozemku je 1443m2, jako stavební pozemek je vyčleněna část o velikosti 1225m2. Poloha pozemku zajišťuje soukromí, vedle i do budoucna pouze jeden soused. Po dohodě lze zakoupit i navazující pozemky (louka a zalesněná část, vlastní potok) o rozloze 9349m2 za velice zajímavou cenu. Pozemky poskytují soukromí a kus vlastní přírody za domem (vhodné např. i pro chov několika koní).

Součástí prodeje je převod stavebního povolení a projektová dokumentace dobře řešeného dvoupodlažního rodinného domu Lyra s dispozicí 5+1 a užitnou plochou 134m2 (více info na stránkách gservis.cz firmy GServis). Dům je energeticky úsporný (tepelné čerpadlo, podlahové topení, krb). Cena domu je od 1,7mil. při stavbě svépomocí do 3,3mil při stavbě na klíč. Platnost stavebního povolení k zahájení stavby je platné do 5/2020. Lze okamžitě zahájit stavbu domu, jehož výslednou podobu můžete ovlivnit podle svých představ.

Na pozemku je zakončena vodovodní a kanalizační odbočka, je zaplacen poplatek za rezervaci el. příkonu, plyn a telefon jsou přímo před pozemkem.

V místě školka, škola, potraviny, restaurace, zahradnictví, tenisové kurty, hřiště. Další obchody v Mukařově (např. stavebniny, Penny) a Jevanech v okruhu 1km, veškerá občanská vybavenost v Říčanech (7km). V okolí lesy, rybníky, jezírko ke koupání, cyklostezky, bowling. Přímé autobusové spojení do Prahy (metro Háje 30min), zastávka 200m od pozemku.

Lze financovat hypotečním úvěrem, který zdarma vyřídíme za nejvýhodnějších podmínek na trhu.
Nádherné klidné místo s výhledem na lesy, které zároveň poskytuje výhody blízké civilizace, čeká na svého objevitele. Neváhejte, vřele doporučuji.

Dopravní dostupnost

Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: ČSOB (1693 m)
Pošta: Pošta (2003 m)
Lékárna: Alena Lavická (1645 m)
Sport: Železný Muž Vyžlovky (1318 m)
Restaurace: U Hencu (342 m)
Kavárna: Dolton Ranch (2174 m)
Školka: Mateřská škola Mukařov (1806 m)
Škola: Základní škola Mukařov (1743 m)
Obchod: Můj obchod (259 m)

Blízké body

Hypotéka

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!