Prodej pozemku, Druhanická, Praha 9 Újezd nad Lesy

Referenční číslo TK145360
13 561 111 Kč
Obytná plocha:
750 m2
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Pozemku
Druh pozemku
Město
čtvrť Praha 9
Adresa
Druhanická
Velikost
750 m2
Voda
Na pozemku
Elektrika
Na pozemku
Kanalizace
Na pozemku
Plyn
Na pozemku

Popis

Nabízíme k prodeji lukrativní a nádherný rovinatý stavební pozemek o výměře 750 m² (20,30 m x 37,15 m). Velmi žádaná vilová čtvrť Praha 9 - Újezd and Lesy v ulici Druhanická. Tento krásný pozemek se nachází v atraktivním okolí zástavby relativně novějších rodinných domů. Veškeré inženýrské sítě voda, kanalizace, elektřina i plyn se nachází na hranici pozemku.

V okolí je veškerá občanská vybavenost - školka, škola, lékař, pošta, potraviny Penny Market, Lidl, mnoho restaurací, golf, tenis, fotbal, Klánovický les. Autobusová zastávka (2 minuty chůze) 15 minut na metro Černý most. Autem 20 minut do centra Prahy.

Klánovický les se nachází v docházkové vzdálenosti a je výraznou dominantou celého okolí. Tento přírodní park - největší pražský les je protkaný turistickými i cyklistickými stezkami. Klánovický les byl ve 30. letech minulého sto­letí znám i tím, že v něm bylo umístěno jedno z nejhezčích golfových hřišť ve střední Evropě.

Lze financovat hypotéčním úvěrem se kterým Vám ráda pomohu vyřídit s pomocí zkušeného finančního poradce a to za těch aktuálně nejlepších tržních podmínek.

Dopravní dostupnost

Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: UniCredit Bank (4892 m)
Divadlo: Divadlo v přírodě (4770 m)
Obchod: Albert (4847 m)

Blízké body

Hypotéka

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!