Prodej pozemku, Skuhrov, Okres Beroun

Referenční číslo TK145440
5 680 000 Kč
Obytná plocha:
1011 m2
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Pozemku
Druh pozemku
Město
Obec Skuhrov
Adresa
Velikost
1011 m2
Voda
Na pozemku
Elektrika
Na pozemku
Kanalizace
Není
Plyn
Na pozemku

Popis

Nabízíme k prodeji slunný, mírně svažitý stavební pozemek o celkové výměře 1011 m2 s platným stavebním povolením v obci Hodyně u Skuhrova.

Součástí prodeje je i projekt rodinného domu - prostorného bungalovu o dispozici 3+1, je tedy možné okamžitě zahájit stavbu (do konce roku 2023).

Na pozemku se nachází vrtaná studna o průměru 1 m, je zaveden plyn a elektřina a dále je vybudovaná jímka na zadržování dešťové vody.

Na pozemku se dále nachází dvě zahradní chatky o celkové podlahové ploše 55 m2, do kterých je zavedena voda i elektřina. Chatky jsou zcela nové, zatím neobývané, zateplené, propojené zahradní kuchyní a jsou součástí společného stavebního povolení vydaného k projektu domu.

Obec Hodyně jako jedna z pěti částí obce Skuhrov se nachází ve Středočeském kraji, okres Beroun (cca 2 km od hranice okresu Praha-západ), cca 5 km jihozápadně od obce Řevnice.
Obec leží v krásné přírodní lokalitě na rozhraní CHKO Český Kras (pohledem na sever a západ) a Brdských lesů (výhled na jih a východ).
Poblíž jsou zajímavé turistické cíle jako např. Karlštejn, Koněpruské jeskyně, Brdské lesy, lomy Amerika, Solvayovy lomy atd.

Pozemek lze financovat hypotečním úvěrem, který vám rádi pomůžeme vyřídit.

Doporučujeme prohlídku.

V okolí se nachází

Odpočinek: Usak u Rybnicku (4874 m)
Kavárna: Kavárna pro Radost (4755 m)

Blízké body

Hypotéka

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!