Prodej obchodního prostoru, Vojníkov, Okres Písek

Referenční číslo UH132209
4 900 000 Kč
Obytná plocha:
3103 m2
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Obchodního prostoru
Město
Obec Vojníkov
Adresa
Žádná data
Patro
Přízemí
Balkon
Ne
Velikost
3103 m2
Pokoje
5
Stav nemovitosti
Dobrý
Stav venku
Dobrý
Stav uvnitř
Dobrý
Budova
Žádná data
Energetická náročnost
G
Vytápění
Žádná data
Světelné podmínky
Velmi dobré
Výtah
Ne
Pohled
Zahrada

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji restauraci v malebné krajině na břehu řeky Otavy, v chatové oblasti Vojníkov, v ráji rybářů, turistů, cyklistů. Jedná se o zavedenou restauraci s krbem, vybavenou kuchyní, skladem a letním barem s kapacitou 50 míst k sezení uvnitř, 120 venkovních míst k sezení na zahrádce s terasou, grilem a pergolou. Sál, který je součástí restaurace je vhodný k pořádání tanečních zábav a kulturních akcí a má kapacitu 100 vnitřních a 50 venkovních míst na terase s výhledem na řeku. Součástí stavby jsou i 3 samostatné garáže.

Nad restaurací se nachází byt 5+kk, v původním, udržovaném stavu s dispozicí v prvním patře: vstupní chodba s umyvadlem, toaleta, dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma ložnicemi v podkroví. ubytovnou v malebné krajině na břehu řeky Otavy, v chatové oblasti Vojníkov, v ráji rybářů, turistů, cyklistů.

Součástí prodeje je i stará sokolská ubytovna se zastavěnou plochou 302 m2 a pozemkem 1.513 m2 s kapacitou 64 lůžek ve 20ti pokojích, společné toalety, kuchyňka a společenská místnost. Ubytovna je v původním stavu, jedná se o dřevostavbu, kterou lze i zbourat a využít pozemek jako stavební, vzhledem k tomu, že dle územního plánu je v oblasti stavební uzávěra, tak se jedná o velmi zajímavou investici, stavební povolení je vyřízeno.

Celková plocha pozemků je 3.103 m2 z toho pozemek pod domem a přilehlým sálem má 1590 m2 z toho zastavěnou 359 m2, pozemek pod ubytovnou má 1513 m2 a zastavěná plocha ubytovny je 302 m2.

Součástí prodeje je i možnost provozovat tabořiště pro 30 karavanů.

PENB se v současnosti připravuje, proto je nemovitost administrativně ze zákona zařazena do třídy energetické náročnosti G.

Obec Vojníkov je vzdálená 8 km od Písku, kde se nachází kompletní občanská vybavenost, v 5 km vzdáleném Záhoří je základní a mateřská škola, obchod, pošta. Dopravu v lokalitě zajišťují vlakové a autobusové spoje.
Vojníkov nabízí síť cyklostezek, koupání v řece Otavě (100 m), rybaření, houbaření, hrad Zvíkov cca 5 km, zámek Orlík 30 km.

Areál je vhodný mimo jiné i k pořádání škol v přírodě, táborů,.... Jedná se o velmi dobrou investici.
Pro více informací nás kontaktujte. Doporučujeme osobní prohlídku.

V okolí se nachází

Bankomat: era-Poštovní spořitelna (2848 m)
Pošta: Pošta (2839 m)
Sport: Fit club Písek (4641 m)
Restaurace: U Caisů (28 m)
Školka: Mateřská škola Záhoří (2953 m)
Škola: Základní škola Edvarda Beneše (4925 m)
Knihovna: Obecní knihovna (4801 m)
Obchod: Jednota (4750 m)

Blízké body

Hypotéka

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!