Prodej obchodního prostoru, Vranov, Okres Benešov

Referenční číslo UH144962
4 990 000 Kč
Obytná plocha:
300 m2
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Obchodního prostoru
Město
Obec Vranov
Adresa
Žádná data
Patro
Přízemí
Balkon
Ne
Velikost
300 m2
Pokoje
4
Stav nemovitosti
Před rekonstrukcí
Stav venku
Před rekonstrukcí
Stav uvnitř
Před rekonstrukcí
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Vytápění
Žádná data
Světelné podmínky
Velmi dobré
Výtah
Ne
Pohled
Zahrada

Popis

Historický dům z konce 19. století určený k rekonstrukci se nachází v kouzelné lokalitě Posázaví, uprostřed polí a lesů, v obci Bezděkov (Vranov u Čerčan).

Budova je z části cihlová a z části kamenná. Po rekonstrukci zde může vzniknout celková užitná plocha cca 300 m2. V prvním podlaží domu se nachází 4 místnosti, koupelna a komora. Nad nimi se nachází prostorná půda, ze které je možno vytvořit další obytné prostory. Součástí domu je také sklep.

Na pozemku velkém 1103 m2 se dále nachází velká stodola a další hospodářská stavení určená nejspíš k demolici - kůlna, chlév, dílna apod. Průčelí domu je orientováno na náves.

Voda je přivedena z vlastní studny, která se nachází přímo na pozemku. V obci je však od letošního roku nový vodovod a na hranici pozemku je připravena přípojka. Není zde kanalizace, odpad je řešen jímkou.

Bezděkov je malá, klidná vesnička uprostřed nádherné přírody se skvělou dostupností. 3 km od domu leží nájezd na D1 a do Prahy je to cca 30 km. Při normálním provozu jste v Praze asi za 20 minut.

Nemovitost je ideální pro všechny, kteří touží po tom zrekonstruovat si vlastní venkovské bydlení, žít v přírodě, mimo městský ruch a mít to kousek do Prahy.

Doporučuji prohlídku.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit, a to za těch nejlepších tržních podmínek.

Energetický štítek budovy zatím není k dispozici, proto uvádíme energetickou náročnost třídy G.

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!