Prodej obchodního prostoru, Nedomice, Okres Mělník

Referenční číslo UH146861
54 400 000 Kč
Obytná plocha:
17000 m2
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Obchodního prostoru
Město
Obec Nedomice
Adresa
Žádná data
Patro
Přízemí
Balkon
Ne
Velikost
17000 m2
Pokoje
0
Stav nemovitosti
Dobrý
Stav venku
Dobrý
Stav uvnitř
Dobrý
Budova
Žádná data
Energetická náročnost
G
Vytápění
Žádná data
Světelné podmínky
Velmi dobré
Výtah
Ne
Pohled
Ulice

Popis

K prodeji nabízíme komerční areál u Staré Boleslavi 17.000 m².

Areál je vhodný pro výrobu či skladování. Na pozemcích se nachází prostorná 13,5 m vysoká hala (1.188 m²) s mostovým jeřábem a odvětranou podlahou z předpjatého betonu. Dále dvě další haly - 1.616 m² a 902 m². K dispozici je také zrekonstruovaná zateplená budova (268 m²) s vlastním kotlem na tuhá paliva. Tato budova slouží jako zázemí pro kanceláře a ubytování. Areál je připojen na vodu, elektřinu a kanalizaci, nachází se zde také vlastní vrt s rozvodem vody. Na pozemku se nachází také požární nádrž. Součástí areálu je solární elektrárna s průměrným ročním výnosem 1.500.000 kč. Dle aktuálního ÚP jsou pozemky určené pro zástavbu. Je možný i případný odkup okolních pozemků.

Tento areál se nachází na kraji v blízkosti Staré Boleslavi, do 10 min je možné se napojit na dálnici D10, takže do Prahy se dostanete do 40 min.

Jedná se o velice zajímavé pozemky s více možnostmi využití v lukrativní lokalitě a zaručeným výnosem z fotovoltaické elektrárny. V případě zájmu mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!