Máte realitní kancelář a rádi byste vydělávali více a šetřili peníze? Podívejte se na 8 výhod, které získáte připojením k síti Duna House.

1. Marketing

 

finanční úspora

Jako franšízový partner Duna House získáte spoustu věcí bez práce. Máme výbornou optimalizaci inzerce, nemusíte tedy řešit každou inzerci a reklamu zvlášť, ale vše uděláme za vás. Navíc s naším kreditním systémem Duna House ÚSPORY ušetříte až 30% peněz a spousty času a starostí.

 

portály

Používáme technologie, díky kterým vypadáte lépe než konkurence, a máme osvědčené postupy, kterými zvýšit zájem klientů o inzeráty.

 

DH web

Na společném webu Dunahouse.cz máme více než 20 tisíc návštěv za měsíc a náš PPC specialista používá nejmodernější materiály. Nemusíte si tedy draze platit programování vlastního webu, ale máte již vše připravené.

 

sociální sítě – know-how a PPC kampaně

Naše marketingová specialistka se stará o správu všech sociálních sítí, přípravu a propagaci promo videí, statusů, nastavení chatbota a aktualizace. Toto vše máte jako náš franšízový partner automaticky, nemusíte si tudíž lámat hlavu s inovacemi, vymýšlet obsah nebo psát články anebo platit speciality na sociální sítě.

 

2.  Databáze

Naše databáze čítá přes 1000 nemovitostí, se kterými můžete pracovat a nabízet je klientům. Díky spolupráci mezi jednotlivými kancelářemi máme k dispozici i nemovitosti mimo Prahu. Můžete tak zajistit svým klientům opravdu ten nejlepší výběr a díky naším zkušenostem budete vědět, jak udělat velkou nabídku nemovitostí i ve vašem městě.

 

 

3.  Křížový prodej

Další výhodou je, že se dostanete do velké sítě. Každá pobočka má své prodávající i kupující, kteří jsou díky systému automaticky propojeni, aby se nemovitosti co nejrychleji prodali. Čím více poboček, tím více křížových prodejů a tím větší příjem pro vaší kancelář.

 

4.  Školící systém

Každý nový makléř či manažer u nás projde základním třídenním školením a následně navštíví pokročilejší semináře, kde se naučí vše potřebné. K vám do kanceláře tak nastupuje již profesionálně vyškolený makléř připravený efektivně pracovat. Díky dlouholetým zkušenostem máme hodně reakcí na inzeráty nabízející nové pozice a vy tak máte jistotu, že

nezůstanete bez prodávajících.

5.  Systém

Je obtížné najít software na pohodlné a spolehlivé zpracování nemovitostí a aktivit kanceláře. V síti Duna house dostanete přístup do plné verze komplexního a ozkoušeného systému s vysokou mírou automatizace. Náš tým pracuje na neustálém zlepšování systému a vy se nemusíte zabývat chybami a nastavením.

 

6.  IT tým

Duna House má pobočky ve třech zemích Evropy a IT týmy ze všech zemí spolupracují na zdokonalování systémů, funkčnosti a posouvání společnosti kupředu. A výsledek máte vy k dispozici. Nemusíte zaměstnávat vlastního IT specialistu, servis systému, marketing i automatizaci máte v síti Duna House zajištěnou.

 

7. HR Modul

Díky speciálnímu systémovému modulu HR „Kariéra“ máme velkou úspěšnost odpovědí na inzerované pozice. Speciální automatický robot zajišťuje kontakt se stovkami zájemců a vy díky tomu neztratíte jedinou příležitost získat dobrého makléře! Je samozřejmé, že tento modul získáte automaticky k přihlášení do systému.

 

 

8. Kultura naší společnosti -                akce a události Duna House

Naším cílem jsou spokojení spolupracovníci! Duna House pořádá spousty akcí, které pomáhají udržet naše spolupracovníky spokojené a s pocitem naplnění dobrou prací. Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti, jak takové události organizovat. Pro lepší týmovou spolupráci děláme týdenní meetingy s možností využití programu 4DX, čtvrtletní společné DH forum, oslavu Nového roku a spoustu letních párty.

 

 


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Velmi ochotná a milá realitní makléřka. Všechno v pořádku a profesionální. Doporučuji (reference k makléřce Janetta Čekalová)

— D.T., Praha