5 kroků k úspěchu

aneb jsme ambiciózní a můžeme si to dovolit!

Zní to jako pohádka? Franšízantům poskytujeme v tomto oboru doslova výjimečný servis. Díky němu dokáže být i nováček v oboru v brzké době úspěšný. V roce 2015 spolupracovala Duna House Group se 1745 makléři, udělala přes 12 tisíc realitních transakcí a její příjem z prodejů a pronájmů se blížil                   3 miliardám korun!

 

  • Chceme b‎‎ýt jedničkou na českém trhu!

  • Od roku 2017 budeme významně rozšiřovat naši síť franšíz po celé České republice. Být mezi prvními partnery je vždy výhoda, tak pojďte do toho!

  • Měníme povědomí široké veřejnosti o realitní činnosti – školíme zdatné obchodníky, kteří znají možnosti trhu a dodržují přísná etická pravidla.

  • Network nás dělá silnějšími. Jsme mezinárodní síť a dobrou praxi sdílíme v rámci Duna House Group, která operuje v celé střední Evropě.

  • Spolehlivost a kvalita – držíme je na vysoké úrovni už 16 let a jen tak se jich nevzdáme. Dovedly nás totiž k úspěchu.

 


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Ochota a rychlost jednání, profesionální přístup. Rychlé, vstřícné a ochotné jednání. Doporučuji (reference k makléřce Jana Müllerová)

— P.H., Praha 4