,,Jsem Ing. Petr Toman a jsem franšízovým partnerem Duna House.''  

                          

Náš první franšízový partner nám napsal pár slov pro představení :)


Otevření pobočky byl krok k další výzvě, kterou jsem přijal s nadšením. Pustit se do realit a připojit se k projektu Duna House jsem považoval a považuji za správné rozhodnutí. Rozjed nové podnikání v oboru, ve kterém jsem ještě nepůsobil, se zdálo na pohled těžké, ale když k tomu přidáte odhodlání, selský rozum a partnera, který v podnikání už nějakou dobu působí, máte recept na úspěch.

 

Na konci února jsme otevřeli pobočku v ulici Šplechnerova, pár minut od stanice Černý Most. Filozofie Duna House je mít ke každému klientovi individuální přístup. Vytvořit rychlé a snadné řešení na míru, s výsledkem ušetřit zákazníkovi co nejvíce peněz, času a starostí z prodeje.

Pomáháme lidem, nemovitosti jsou naší vášní.

Tento směr je dnes nejlepším způsobem jak přimět klienta, aby se k Vám vracel spokojený znovu a dával doporučení. To je přesně to co chci se svým týmem vytvořit. Osobní kontakt, který je potřeba udržovat s klientem beru za přirozenost. Moji lidé se tím řídí také, protože ví, že je to cesta k úspěšnému obchodu.

 

S klientem vždy nastavíme individuálně cenu nemovitosti, bereme ohled na ceny tržní i kupní v dané lokalitě. Klient má poslední slovo, protože se cena odvíjí i od jeho potřeb a přání, které se musí brát také v potaz. Kupujícímu se snažíme vždy najít nemovitost, kterou může po nastěhování nazývat domovem.

 

Jelikož jdeme směrem kvality, chceme se primárně zaměřit na exkluzivní zprostředkování prodeje. Díky tomu můžou klienti dostat opravdu maximum z našich služeb, které nabízí naše kancelář. Například náš první obchod: nabrali jsme bytovou jednotku, majitelka nám svěřila s důvěrou klíče, večer jsme podepisovali rezervační smlouvu s kupujícím i s prodávajícím.

To není špatný čas od náběru k podpisu smlouvy.

 

Mám jako franšízový partner k dispozici databázi s dlouhou historií a mnoha kontakty. Neustále se ve společnosti aplikují nové nástroje, které pomáhají v obchodu a snaží se pozitivním způsobem podpořit proces prodeje. Navíc inzerce v několika jazycích podporuje i zahraniční prodej, díky tomu jsou naše možnosti větší. Pracujeme v nových směrech, vytváříme pro naše klienty ebooky, kde najdou návody, rady a tipy při prodeji, které mají pomoc uzavřít smlouvy rychleji a bez komplikací.

 

Když prodáváte nemovitost poprvé, každá dobrá rada je nad zlato, my je dáváme našim klientům, aby věděli, jaké kroky budou následovat a mohli se na ně včas a řádně připravit. O klienty pečujeme, víme, jak může být prodej, nebo nákup stresující. Všechny největší stresy u klienta bouráme dělovou koulí, jo smysl pro humor nám nechybí. 

 

Náš tým se právě rozšiřuje a hledáme další kolegy. Pokud Tě směr a filozofie, kterou se řídíme, baví a je ti blízká, pošli nám svoje CV, nebo se zastav v naší kanceláři.


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Skvělá pomoc s prodejem nemovitosti. Osobní a korektní jednání a rychlost. Doporučuji (reference k makléřce Iveta Palacká)

— Dalibor Tichý, Praha