?Duna House Akademie

Propracovaný learningový systém je unikátním produktem Duna House. DH Akademie je významným nástrojem zaškolování nových makléřů, ale i zkušených manažerů. Série pravidelných školení náš odlišuje od konkurence a zaručuje vysoké standardy naší práce. Díky DH Akademii jsme schopni dlouhodobě udržet kvalitu našich služeb na nejvyšší úrovni, zasvětit do problematiky realitního obchodu úplné nováčky a udržet spolupráci se stávajícími makléři v dlouhodobém horizontu. Vedle pravidelných celodenních školení pořádáme během roku praktické workshopy. Makléřům jsou k dispozici kvalitní skripta a nástroje pro praxi.

?Certifikace Duna House

Pro získání certifikátu realitního makléře Duna House je třeba absolvovat sérii školení, která odráží realitu a charakter obchodování s realitami. Při 6ti denním školení budoucí makléř získá základní přehled o realitní činnosti a vyzkouší si svou první praxi. Celý cyklus musí úspěšně zakončit testem, čímž se stává certifikovaným makléřem Duna House.

 

Chcete se stát makléřem?

 

?Jak cyklus školení vypadá?

Vítej v Duna House

Jednodenní školení, kde představujeme naši společnost a základní pojmy. Účastníkům také představíme portfolio našich služeb a seznámíme je s typologií prodejů.

 

Techniky prodeje

Druh‎ý den se budoucí makléři učí správně vest hovor s klientem. Naučí se připravit se na setkání s prodávajícím a jsou seznámeni s procesem prodeje nemovitostí.

 

Jsem v systému

Jednodenní spíše technické školení seznámí budoucího makléře s naší unikátní databází. Je jim představen telefonní modul, základní pravidla používání dat a práce s nimi. Dále se seznámí s problematikou katastru nemovitostí. A závěrem si odnesou Manuál Duna House.

 

Můj klient

Následuje jednodenní seznámení s modulem “Kupující”. Účastníci si vyzkouší volání svým prvním kupujícím a prodávajícím, naučí se nastavovat si parametry vyhledávání. Podstatnou součástí školení je odhad ceny nemovitosti (CMA).

 

Moje první zakázka

Správně připravená nemovitost k prodeji je alfa a omega úspěchu. Budoucí makléř se v tomto školení naučí korektně zadávat nemovitosti do systému  a vyzkouší si práci v systému pomocí testovací verze.

 

Teorie velkého třesku

Závěrečné jednodenní školení se věnuje náročné administrativě spojené s realitní transakcí. Den plný formulářů, protokolů a rezervačních smluv nemine nikoho. Právě tato část představuje významnou přidanou hodnotu pro klienta, proto na školení Teorie velkého třesku klademe velký důraz a pravidelně ho opakujeme.

Odpolední část školení je vždy účelně věnována praxi. Za doprovodu našich manažerů se tak nováčci podívají do terénu a teorii si hned odzkouší.

 

Školit Vás budou zkušení lektoři a odborníci


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Paní makléřka Janetta Čekalová zcela změnila mé negativní mínění ohledně spolupráce s realitními kancelářemi. Velmi milé jednání, vystupování a vstřícnost. Doporučuji.

— M. Třešňáková, Praha