Michal Hořejší patří k našim nejzkušenějším makléřům. Jako normální chlap od rodiny dělá tuhle práci mnoho let. My jsme ho trochu pro Vás vyzpovídali.

 

Míšo, my o Tobě víme, že jsi vášnivý sportovec - trénuješ kluky/muže ve volejbale a pořád něco děláš. Jak to celé začalo?
     Mou druhou životní láskou (hned po mé ženě :) je volejbal, se kterým jsem začal už jako mladej, hrával jsem za VŠ Praha a Nymburk, kde jsem hrál extraligu a rovněž v Belgii. Největší hráčský úspěch je mistr Československa v juniorech a 4x mistr ČR ve veteránech nad 40 let :)).


 

Ty jsi ale neskončil jenom u hraní, ale také pomáháš vychovávat další generace hráčů, že ano?                     Trénoval jsem v USK Praha juniory - kde jsme vyhrály 4x mistra ČR. Dále v ČZU a Aero Odolena Vodě extraligu mužů - největší úspěch je 5. místo v extralize, což je nejvyšší soutěž v ČR. Ovšem nejvíc si cením, že v současné mužské reprezentaci ČR je 6. hráčů, které jsme trénoval a podílel se na jejich výchově. Jsem na ně pyšný.


 

Kromě toho, že jsi týmový hráč nejen ve volejbale, tak i v práci. Rád si i samozřejmě odpočineš, u Tebe to ani nejde jinak než aktivně a vyrážíš často někam na kolo.
     Na kolo se snažím jezdit 2x týdně. Asi nejdelší a nejnáročnější byla trasa na Slovensku - Malá Fatra. Tu cestu jsem cítil v nohách ještě týden:). Mé oblíbené lokality, kam se rád vracím jsou Polabí, Šumava, Třeboňsko, Lednicko-Valtický areál a tam kde je dobré víno, ano jsem srdcem vinař. Kdybych si mohl vybrat, jako kdo/co, bych se mohl narodit v příštím životě, tak vinař. Představa té přírody kolem a dlouhých vinic na stráních... To mě prostě baví.


 

Nakonec práce, děláš to už dlouho, po tolika letech, baví Tě ta práce stejně jako na začátku?
     Reality dělám 5. let a motivuje mě práce s lidmi (no to tedy taky záleží na těch lidech :)). Neříkám, že je to jenom a vždy růžové, ale pro mě je důležité, že se nejedná o fádní práci a každý obchod má svůj příběh. Když mám kupující a prodávající to jsou najednou dvě cesty lidí, které se potkaly a já se jim snažím na té cestě udržet a pomoc až do konce. Někdy jsou ty cesty dlouhé, jindy zase krátké. Já jsem rád, že s nimi mohu chvíli po té cestě jít. Díky této práci, mám spoustu přátel. Stává se mi, že z klientů jsou mí přátelé, se kterými vyrazím právě na kolo, nebo někam posedět.

Pro mě je důležité, aby na konci byla spokojenost klientů, protože díky nim a jejich doporučení mohu pomáhat dál.


 

 


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Líbila se nám práce makléřky Ladislavy Felbingerové při koupi bytu v Branické ulici, Praha 4

— L.T a P.K., Praha