Prodej domu, Vinařice, Okres Louny

Referenční číslo HZ147174
4 490 000 Kč
Obytná plocha:
100 m2
Stav:
Dobrý
Počet pokojů:
3 pokoj
Stav nemovitosti:
Dobrý
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Lokální na tuhá paliva
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Vinařice
Adresa
Žádná data
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
100 m2
Pokoje
3
Stav nemovitosti
Dobrý
Stav venku
Dobrý
Velikost pozemku
1200 m2
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Lokální na tuhá paliva
Světelné podmínky
Velmi dobré
Pohled
Žádná data

Popis

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost 3+1 s balkonem, vzrostlou zahradou a stodolou v atraktivní lokalitě přírodního parku Džbán, v obci Vinařice

Jedná se o dvoupodlažní dům se sedlovou střechou a vytápěnou garáží. Stavba je zděná z cihel, zateplená, dřevěná okna, velké množství hospodářských místností. Vytápění je lokální topení na tuhá paliva,ohřev TUV bojlerem, vodovod obecní. Do obytné části domu se se vstupuje chodbou, ze které jsou vstupná dveře na WC, do špajzu a schodiště. V přízemí nachází kuchyně s jídelnou, z kuchyně se vstupuje do koupelny a obývacího pokoje. Po schodišti se dostaneme do druhého patra, kde je z chodby vstup na balkon,na půdy a pokoje. Pokoj je průchozí do druhého pokoje, který je používán jako ložnice.

Na zahradě se nachází dvě hospodářské budovy a stodola s novou střechou. Objekt se skládá ze tří oddělených pozemků, jeden pozemek je stavební a není součástí této nabídky. V obci je plánovány výstavba a připojení objektu na obecní kanalizaci.

Obec Vinařice se nachází ve vyhledávané lokalitě přírodního parku Džbán. Díky dobré poloze je dobré spojení na dálnice D6 a D7 a dobrou dostupností Prahy. V blízkých Lounech se nachází veškerá občanská vybavenost s dostatečnou kapacitou škol a školek.

Velmi doporučuji osobní prohlídku. V případě financování hypotéčním úvěrem Vám rádi zdarma vše vyřídíme u Vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
16 261 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!