Prodej pozemku, Trnová, Okres Praha-západ

Referenční číslo TK147697
9 990 000 Kč
Obytná plocha:
1921 m2
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Pozemku
Druh pozemku
Město
Obec Trnová
Adresa
Velikost
1921 m2
Voda
Na pozemku
Elektrika
Na pozemku
Kanalizace
Na pozemku
Plyn
Není

Popis

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek o výměře 1.921 m2, který se nachází v původní zástavbě v obci Trnová u Jíloviště, Praha-západ.

Na pozemku se nachází stavba samostatně stojícího rodinného domu o zastavěné ploše cca 140 m2. Tento dům lze zrekonstruovat, nebo vystavět novou stavbu.

Dispozici domu tvoří 4 pokoje, kuchyně, koupelna s WC, spíž a zádveří. Pod střechou se nachází prostorná půda. Vytápění domu je řešeno elektrokotlem a kotlem na tuhá paliva. Rodinný dům, který je konstruován kombinací pálených cihel a kamenných tvárnic, je v původním stavu. Zastropení rodinného domu je dřevěným, trámovým stropem a zastřešení je tvořeno dřevěnou vaznicovou soustavou. Na střeše je položena betonová krytina.

Dům je napojen na elektřinu a obecní vodovod a kanalizaci. Na pozemku je vyhloubena studna, která slouží k zalévaní zahrady.

Obec Trnová u Jíloviště leží 4 km jižně od Prahy v CHKO, uprostřed brdských lesů mezi řekami Vltavou a Berounkou. V obci je restaurace, zámeček s hotelem, jezdecký areál, dětské a multifunkční hřiště, v dohledné době plánovaná výstavba školky. Základní občanská vybavenost (mateřská škola, pošta, obchod, cukrárna a pekárna) se nachází v sousedním Jílovišti. Zastávka autobusu příměstské dopravy je kousek od domu, spoj jezdí půl hodiny ke stanici metra linky B Smíchovské nádraží. Rychlostní silnice R4 umožňuje rychle spojení s Prahou (cca 20 minut).

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi pomůžeme vyřídit.

Doporučujeme prohlídku. Pro více fotografií či prohlídku kontaktujte makléře.

Dopravní dostupnost

Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: Moneta Money Bank (3509 m)
Pošta: Pošta (1843 m)
Lékárna: Moje lékárna (2763 m)
Sport: Sportoviště (2078 m)
Restaurace: Bowling Olympia (4499 m)
Kavárna: Cafe bar-cukrárna (2813 m)
Školka: Mateřská škola Vrané nad Vltavou (2992 m)
Knihovna: Všenorská knihovna (4253 m)
Obchod: coop (113 m)

Blízké body

Hypotéka

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!