Prodej pozemku, Frýdek-Místek, Okres Frýdek-Místek

Referenční číslo TK146328
20 847 000 Kč
Obytná plocha:
2739 m2
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Pozemku
Druh pozemku
Město
Obec Frýdek-Místek
Adresa
Velikost
2739 m2
Voda
Na pozemku
Elektrika
Na pozemku
Kanalizace
Na pozemku
Plyn
Na pozemku

Popis

Nabízíme k prodeji soubor nemovitostí skládajících se z několika parcel o celkové výměře 2700m2. Na jednom z pozemků je objekt restaurace o ploše cca 250m2, vše v klidném prostředí na okraji města Frýdek – Místek, Nové Dvory.
Pozemky patřící jednoho majitele, jsou téměř rovinaté, bez právních vad a nabízejí se jako celek. Kromě uvedené restaurace byla dřív na pozemku zpracována stavební dokumentace s návrhem a povolením na výstavbu ubytovacího zařízení. Toto však nebylo zrealizováno.
Pozemky leží podél spojnice k dálničnímu úseku Frýdek – Český Těšín a jsou rovněž nedaleko vlakového nádraží.
Stávající restaurační zařízení má kapacitu 40 míst, obsahuje též salónek a venkovní terasu, dále pak kuchyň a příslušné zázemí. Restaurace je vybavena technologií a nábytkem ve vymezeném stylu – korejská restaurace. Konstrukce je dřevěná původní ale dobře udržovaná.
Frýdek-Místek je statutární město v okrese Frýdek-Místek v Moravskoslezském kraji a nachází se asi 16 kilometrů jihovýchodně od města Ostravy. Jde o středisko, který dnes tvoří přirozenou metropoli tzv. lašského regionu nacházející se v podhůří Beskyd, na soutoku řek Ostravice a Morávky. Toto zajímavé město vzniklo v minulém století spojením slezského města Frýdku, moravského města Místku a tří dalších obcí. Čítá dnes přibližně 55 tisíc obyvatel, v aglomeraci zahrnující i další obce pak okolo 80 tisíc obyvatel.
Některé úseky řeky Ostravice zde tvoří historickou zemskou hranici Moravy a Slezska. Město dnes leží na mezinárodní dopravní křižovatce dálnic D48 a D56, tvoří turisticky atraktivní bránu Beskyd a je vzdáleno jen 25 km od státní hranice s Polskem a 35 km od státní hranice se Slovenskem.
Tyto nemovitosti skrývají veliký potenciál pro další rozvoj. Těším se, že vám budu moci nemovitosti prezentovat.

Blízké body

Hypotéka

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!