Osobní, ale přesto velmi profesionální přístup

Profesionalita makléřů by v dnešní době měla být samozřejmostí, bohužel je někdy spíše zaměňována s arogantním jednání s klienty. U nás nic takového nehrozí. Zakládáme si na osobním přístupu ke všem zákazníkům, díky kterému se nám nebojí důvěřovat. Společné jednání je pak efektivní, příjemné a hlavně rychlé. Naši makléři vždy schopně a pohotově zodpoví všechny případné otázky, poradí a jejich chování přitom zůstane nejvýše profesionální.

Největší v Praze

 

Podle aktuálního počtu nabízených nemovitostí jsme největší realitní společností v Praze. To samo o sobě vypovídá o tom, jaký máme přehled a zkušenosti ve světě realit.

 

Cross selling

 

Systém křížového prodeje nás dělá rychlejšími a naši nabídku nejvyšší. O prodej se nestará jen jeden makléř, ale celá společnost. Více o tomto systému najdete zde (odkaz).

 

Perfektní vyškolení

Každý makléř u nás projde několika školeními a má přiděleného svého mentora, což zaručuje nejvyšší možnou odbornost, o kterou se můžete při prodeji opřít!

Zahraniční know-how

Naše mateřská společnost sídlící v Maďarsku a Polsku je absolutním leadrem na trhu a předává nám jedinečné zahraniční know-how, díky kterému se stále posouváme, rosteme a zkvalitňujeme naše služby.

 

IT systém

 

Interní systém je věc, kterou z pozice zákazníka nevidíte, ale je to jeden ze ztěžejních faktorů k úspěšnému prodeji. My jdeme s dobou a tak využíváme jen to nejlepší. Díky tomu prodáme nemovitost za nejvyšší možnou cenu v nejkratším moném čase. Díky tomu jsou naše prodeje efektivní a rychlé.

 

Služby právního a finančního poradce

Disponujeme právním a finančním oddělením s nezávislými poradci. Služby právníka a finančního poradce jsou samozřejmě pro naše klienty zdarma.

Určení tržní ceny nemovitosti

 

Zdarma odhadneme cenu Vaší nemovitosti. Naši makléři denně sledují vývoj trhu a poskytnou Vám kvalifikovanou radu.

Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Líbila se nám práce makléřky Ladislavy Felbingerové při koupi bytu v Branické ulici, Praha 4

— L.T a P.K., Praha