O našem systému hodnocení a sběru referencí

Již více než 20 let pracujeme na tom, aby společnost Duna House byla jedničkou mezi realitními společnostmi. Vytvořili jsme systém, který pomáhá všem našim makléřům a manažerům, objektivně makléře hodnotí a vy máte tu možnost vybrat si makléře přímo pro sebe. V našem vyhledávači můžete makléře také vyhledávat, můžete si přečíst reference našich zákazníků.

 

Víme, že důvěra je v realitách důležitá. Proto u nás vždy naleznete jen to nejlepší.

 

Víme, že stále více společností staví na referencích zákazníků i jejich zaměstnanců. Dáváme Vám tuto možnost nahlédnout i k nám.

 

Víme, že mnoho našich makléřů a manažerů u nás pracuje hlavně proto, že přístup ke každému případu i zákazníkovi je individuální a profesionální.

 

Víme, že se v referencích můžou objevit i negativní reference. Každý případ je svým způsobem specifický, ale vždy se k němu snažíme přistupovat tak, aby se vše dotáhlo do cíle a Vy jste byli spokojeni.

 

Víme, že doporučení a reference začínají být klíčové pro výběr společnostim, se kterou chcete spolupracovat.

 

Věříme, že pokud se naši makléři a manažeři stanou hrdými na sebe a na své znalosti, pomohou sobě, našim zákazníkům a také celému realitnímu trhu.

 

Na základě výše uvedené myšlenky jsme vytvořili náš systém hodnocení prodeje, který doufáme, že vám pomůže při výběru makléřů. Naším cílem je poskytnout nejvyšší možnou kvalitu služeb spolu s našimi hodnotami:

 

Spravedlnost

Výsledky

Růst

Znalosti a sebevzdělávání

Spolupráce

 


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Kvalitní jednání se zákazníky. Byl jsem celkově spokojen. Doporučuji (reference k makléřce Iveta Palacká)

— Vladimír Stibor, Doubravčice