Benefiční koncert aneb s námi to není pouze o nemovitostech

Benefiční koncert aneb s námi to není pouze o nemovitostech

4. 10. 2018 proběhl, v Reflektáři Emauzského opatství,  Praha 2,
již druhý ročník charitativního koncertu “Díky za život”, který je pořádán jako poděkování za prvotřídní péči lékařů a odborného personálu a také pacientům a dárcům Ústavu hematologie a krevní transfúze (http://www.uhkt.cz/uhkt) a současně je poděkováním dárců finančních darů ve prospěch Nadačního fondu Umbilicus. 
 
Koncert pořádal za přispění Nadačního fondu Umbilicus náš realitní makléř Radek Babák se svou ženou (na fotce), která je operní pěvkyní a solistkou opery Národního divadla. Na pořádání koncertu se Radek podílel nejen organizačně, ale také on sám věnoval finanční dar.
 
Radek bude v Duna House týmu k 21. listopadu 7 let (můžete se těšit na krátké video k tomuto výročí). Je nejenom perfektním realitním makléřem, ale i manažerem úspěšného realitního Duna House týmu. 
 
Pro Radka je práce také zábavou a tak chybělo už jen spojit příjemné s užitečným, což se mu povedlo perfektně. 
Rozhodli jsme se pro vás Radka trochu vyzpovídat.
 
 
Pracuji v realitách, kde se potkávám s mnoha lidmi. Řeším koupi nebo prodej jejich nemovitostí.
Mým oblíbeným zážitkem je ten, kdy, na základě několika obchodů a dobrého vztahu, oslovený klient jen odpověděl otázkou:"Kam, že mám tedy peníze zaslat?" Mám radost, že lidé mají v dnešní době stále srdce na správném místě. Pomáhat má smysl a pokud se k tomu někdo rozhodne je třeba si toho vážit!
Pochopil jsem, že činnost v realitách, v Duna House, má pro mě i jiný rozměr, určitý přesah, který mě na tom baví. 
Společnost Duna House je společností, která mi umožňuje být ve své práci úspěšným a věnovat se i podobným neobchodním aktivitám, které vždy rád podporuji.
 
My k tomu už dodáme jen to, že jsme hrdí na to, že součástí DH jsou lidé jako je Radek. Děkujeme ti a držíme palce i nadále!
 
 

Video s Radkem sledujte zde:


Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Autor

Napsal: Adéla Izáková

Pomohl Vám tento článek?
Sdílejte to s přáteli


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Paní makléřka Janetta Čekalová zcela změnila mé negativní mínění ohledně spolupráce s realitními kancelářemi. Velmi milé jednání, vystupování a vstřícnost. Doporučuji.

— M. Třešňáková, Praha