Exkluzivní smlouvy už nejsou vábničkou na důvěřivé klienty realitních kanceláří. Zjistěte, co pro nás znamenají v Duna House

Exkluzivní smlouvy už nejsou vábničkou na důvěřivé klienty realitních kanceláří. Zjistěte, co pro nás znamenají v Duna House

V posledních době zaznamenáváme v Duna House nebývale vysokou poptávku našich klientů po tzv. exkluzivním zastoupení při prodeji jejich nemovitostí.

Proč se našim klientům exkluzivní smlouva u nás vyplatí?

 

Transparentnost

Smluvní vztah s klientem máme plně transparentní a jasně čitelný, pro klienty je výhodný a bezpečný. V Duna House nám záleží na dobrém jménu na trhu.

 

Plnění závazků

Klienti chtějí spolupracovat s motivovanou realitní společností, která dostojí svým závazkům.  Smluvní vztah s klientem nebereme na lehkou váhu – jedná se přece o formu dohody a teprve její naplnění může oběma stranám přinést užitek a úspěch.
 

Jistota prodeje za nejlepších tržních podmínek

Naše know-how není zdaleka jen o plošné inzerci (všech portálech pro reality). Úspěch zajistíme díky naší zkušenosti na trhu, znalosti aktuálních podmínek trhu a současně využitím veškerých prodejních systémů a marketingových nástrojů. 

Jedině s tímto know-how může mít majitel nemovitosti jistotu, že dosáhne nejvyšší tržní ceny bez ztráty vlastního času a energie – často je taková cena daleko vyšší než cena nemovitosti prodané svépomocí, a to i po odečtu naší odměny.

 

Jednání s jedním makléřem

V přítomnosti COVID-19 naši klienti jednají pouze s jedním makléřem. Ten se účastní prohlídek se zájemci a dohlíží na dodržování preventivních hygienických opatření.

 

Aktualizovaný realitní zákon

Dnes klienti nachází oporu v realitním zákoně, který stojí na jejich straně a my jsme za to rádi. Vždy jsme se pravidly realitního zákona řídili.

V minulosti nebyla mezi prodávajícími a kupujícími tato forma spolupráce oblíbená, především pak kvůli některým praktikám určitých realitních zprostředkovatelů.

 

Bez práce nejsou koláče

Uvědomujeme si, že pouze pokud je klient spokojený a je mu zajištěna veškerá slíbená péče, můžeme být po efektivním prodeji odměněni my jako zprostředkovatel. Žádná pokuta pro klienta, pokud nemovitost neprodáme, u nás nehrozí.

 

Individuální přístup

Ke každé zakázce přistupujeme specificky a s patřičnou pozorností – žádná nemovitost není stejná, a to ani když se nachází na stejném místě.

 

Klient je vždy v obraze

Veškerá specifika prodeje s vámi náš makléř dopodrobna probere a vše vám vysvětlí. Teprve po oboustranné dohodě nastaví nejvhodnější prodejní cestu.

 

Chceme mít spokojené klienty

A děláme pro to vše. Vyžádejte si exkluzivní smlouvu u svého makléře i vy. Věříme, že budete dalším spokojeným klientem.

Michal Kopejtko, obchodní ředitel Duna House CZ

 

Máte dotaz či potřebujete poradit? Ozvěte se naší Duna House pobočce v Michli nebo v Holešovicích. Rádi vám pomůžeme.


Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Autor

Napsal: Veronika Pacasová

Pomohl Vám tento článek?
Sdílejte to s přáteli


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Ochota a rychlost jednání, profesionální přístup. Rychlé, vstřícné a ochotné jednání. Doporučuji (reference k makléřce Jana Müllerová)

— P.H., Praha 4