Mimořádná opatření v Duna House

Mimořádná opatření v Duna House

Naše práce s vysokými bezpečnostními opetřeními pokračují navzdory COVID-19! Duna House chce servis poskytovat i nadále.

Situace kolem COVID-19 jednoznačně ovlivňuje vše kolem nás, realitní činnost nevyjímaje. Přesto jsme přijali řadu opatření a v naší práci pokračujeme ve snaze pomoci našim klientům i v této nelehké době. Využíváme proto v maximální míře on-line nástroje, které byly doposud vnímány jako nadstandardní nástroj při práci realitního makléře. Ukazuje se, že jdeme správným směrem a podle všeho jsme schopni i v této době dostát našich závazků vůči klientům. Zároveň jsme nezastavili náš růst v ČR a nadále přijímáme další makléře pro jednotlivé regiony. Jsme si vědomi toho, že velké množství lidí bude v tíživé situaci a bude hledat své nové uplatnění na trhu práce. K tomuto jsme uzpůsobili i naši činnost.

 

Bezpečnost především:

Naše kanceláře byly vybaveny preventivními prostředky a personál instruován za účelem zvýšení bezpečnosti našich klientů a nás samotných. Pohyb v kanceláři byl omezen pouze pro nevyhnutelné případy, což je podpis rezervačních, kupní a dalších smluv. Jak v terénu, tak i u nás v kanceláři naše profesionální makléře nepotkáte jinak než s funkční rouškou či respirátorem, nebudou Vám ze slušnosti podávat ruku a nemovitosti (to kvůli Vaší bezpečnosti a minimalizaci fyzického kontaktu). V maximální míře poskytujeme naše služby on-line, tedy pokud to je jen trochu možné, poskytneme Vám náš servis "na dálku", případně naši makléři přijedou patřičně vybaveni pro osobní setkání. Také širokou veřejnost prosíme o respektování vládních nařízení ve vlastním zájmu a v zájmu potlačení této pandemie.

 

Prodej a pronájem nemovitostí (zařazení do nabídky):

I nadále poskytujeme servis při prodeji či pronájmu nemovitostí. I Vaši nemovitost můžeme i nyní zařadit do naší nabídky a cíleně ji nabídnout našim kupujícím. Ve snaze o docílení co největší bezpečnosti bude náš makléř informace o nemovitosti zjišťovat prostřednictvím on-line nástrojů, aby i Vás před COVID-19 ochránil. Samozřejmě nadále umíme zpracovat nabídku vč. profesionální prezentace prostřednitvím 3D virtuálních prohlídek, videoprohlídek, prohlídek skze dron a posílili jsme ještě své marketingové nástroje s cílem Vaší nemovitost prezentovat efektivně na každém potenciálně úspěšném kanále. I nyní zrealizujeme prodej či pronájem Vaší nemovitosti za nejvyšší možnou tržní cenu! Nemusíte se tedy obávat se na nás obrátit. Veškeré naše aktuální nabídky naleznete na našem webu www.dunahouse.cz

 

Prohlídky nemovitostí za účelem koupě či podnájmu:

Přijali jsme mimořádné opatření pro zvýšení bezpečnosti a prevence proti COVID-19. Pokud Vám naše on-line pro nákup či podnájem nemovitosti nestačí, je možno sjednat i nadále fyzickou prohlídku. Budete vyzvání ovšem naším makléřem k jistým opatřením pro fyzický kontakt a zajistíme přitom, aby se v nemovitosti nacházelo jen omezené množství osob v souvislosti s aktuálním nařízením vlády ČR. Nemusíte se bát! S námi můžete hledat svou nemovitost i nadále.

 

Hypotéční servis:

Nadále sjednáváme pro naše klienty ty nejlepší sazby hypotéčních úvěrů v ČR. Banky přijaly také řadu opatření, nicméně došlo vlastně jen k prodloužení všech doposud běžných lhůt. Tedy doporučujeme se při vyřizování financování Vaší nemovitosti připravit na delší dojednávání podmínek a smluvní dokumentace. I v tomto případě nadále pracují naší specialisté na hypoteční úvěry a jsou připraveni Vám pomoci. Naše služby finančního poradce jsou ZDARMA i nadále!

 

Práce v Duna House:

Pro velký počet zájemců o práci u nás jsme neomezili ani čas vyhrazený pro osobní pohovory a nadále rosteme. Můžete nás bez obav kontaktovat, poslat své CV a pokud máte chuť se pustit do velmi zajímavého pracovního odvětví, jakým realitní zprostředkování bezesporu je, jsme tu pro Vás i přes COVID-19. Naše vypsané pozice nalezente na veškerých pracovních portálech nebo na našem webu https://dunahouse.cz/kariera

Přejeme pevné zdraví a nepodléhejte zbytečně nadměrné panice!

Váš tým Duna House


Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Autor

Napsal: Tereza Forštová

Pomohl Vám tento článek?
Sdílejte to s přáteli


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Kvalitní právní servis a přístup makléřky Ivety Palacké. Doporučuji

— Michal Doležal, Praha