První krůčky našich franšízových partnerů

První krůčky našich franšízových partnerů

Rozvíjet, rozrůstat se a dělat dál svojí práci s úsměvem a rádi.

Na co narážíme na začátku?

Z počátku je velmi důležité najít vhodné místo pro otevření pobočky tak, aby vyhovovala dle daných parametrů a hlavně “tam, kde bude nejlepší pro naše klienty”. Snažíme se najít místo, kde se dobře parkuje, je dobré spojení městskou hromadnou dopravou a kde budeme dobře vidět.

 

Jak bys shrnula jejich první rok?

Jako velmi úspěšný a pozitivní. Vzhledem ke kvalitně připraveným informacím a postupům se nam dařilo nastartovat první franšízove partnery bez potíží. A díky tomu se nam podařilo přivést pobočky k brzkému příjmu kanceláři.

 

Co je důležité projednávat?

Nejdůležitější je vždy lokalita dané pobočky. Dále dobře naplánovat nábor makléřů a aby dostali 100% podporu v začátcích. Každého manažera na začátku trápí nábor lidí, ale tuto otázku se nám podařilo dobře vyřešit. Stačilo pouze najít takový systém, který je vyhovující všem. Dále už jen ladíme vzhled pobočky a strategii rozjezdu pobočky a detaily s oficiálním otevřením pobočky. Na takovou událost jsou zvaní všichni ze sítě Duna House. Teď nás v brzké době bude čekat slavnostní otevření pobočky v Českých Budějovicích, o které vás budu informovat na svých FB stránkách.smiley

Co nám pomáhá v komunikaci?

Hodně nám pomáhá náš interní systém, který je v mnoha směrech výborně propracovaný.  Díky němu naše franšízové partnery NIKDY nenecháme na holičkách.

 

A co máme v plánu pro tento rok?

Rozvíjet, rozrůstat se a dělat dál svojí práci s úsměvem a rádi.

 

 


Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Autor

Napsal:

Pomohl Vám tento článek?
Sdílejte to s přáteli


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Velmi kvalitní právní zajištění a zprostředkování služeb. Profesionální přístup. Doporučuji jako spolehlivou realitní kancelář. Vstřícný přístup. Byt jsme koupili díky iniciativě makléře (sám byt navrhl).

— M. Pavlová, Praha