Prvotřídní vizuální prezentace nemovitosti je základ. Jaké metody používáme v rámci exkluzivní smlouvy?

Prvotřídní vizuální prezentace nemovitosti je základ. Jaké metody používáme v rámci exkluzivní smlouvy?

Myslíte si, že prodej vaší nemovitosti bude snadný, protože dispozicím bytu/domu se nedá nic vytknout, nebo se nachází v pěkné lokalitě? Chyba! I když má váš dům/byt skvělé vlastnosti, musí také obstát v konkurenci dalších nabídek. Každý zájemce před osobní prohlídkou vše prozkoumává na internetu, je tedy nutné mít skvělou prezentaci už tam. Zařiďte si nejlepší vizuální prezentaci díky spolupráci s námi. Ukážeme vám, jak umíme nemovitost propagovat.

 

Profesionální fotografie zajištěny

O každém produktu na internetu vás prvně zajímají informace a fotky. To samé chce zájemce o nemovitost. Kupec nehledá čtyři zdi a střechu na příhodném místě. Chce najít domov, kde se bude cítit skvěle a prožije příjemné chvilky. Díky profi fotografiím zjistí na pár kliknutí myši, zda s ním vaše nemovitost rezonuje. Fotograf vyfotí každý pokoj v tom nejlepším světle a úhlu pohledu. Nebojte se tmavých rohů, neostrých a nicneříkajících záběrů.

 

3D prohlídka. Můžete ji mít v rámci spolupráce s námi

Každá nemovitost by měla mít zpracovaný půdorys. Naše 3D prohlídka umí udělat větší dojem pomocí plasticity: zájemce si lépe představí celý prostor. 3D prohlídka nabízí několik typů prohlížení nemovitosti:

 

Režim Domeček pro panenky. Nemovitost s průhlednými obvodovými stěnami vidíte z boku a můžete s ní otáčet. Vidíte tak do všech pokojů najednou. Jako když koukáte do domečku pro panenky.

Režim Půdorys. Ukáže vám celou nemovitost seshora a můžete si nemovitost lépe představit dispozičně. Nepůjde ale samozřejmě jen o prázdný půdorys: v každém pokoji uvidíte i jeho zařízení. 

 

Režim průzkumník. Nemovitostí se můžete procházet pomocí klikání myší. Od sklepa a vchodových dveří až po toaletu a balkon.

 

Režim Patro. Pokud má nemovitost více pater, skrz tento režim volíte patro, do kterého chcete nahlédnout.

 

Pokud vás zajímá, jak 3D prohlídka vypadá, můžete si ji prohlédnout zde.

 

Videoprohlídka pro online procházku

Ve videoprohlídce je kromě lepší prostorové orientace důležitý hlavně benefit zvuku. Chcete v ní zmínit něco, co z fotek nebo 3D prohlídky není zřejmé? Například, že sousedi jsou ohleduplní a nebudí vás každý víkend kutilskou činností? Že podlaha je velmi odolná, i když není nejnovější? V rámci videoprohlídky máte možnost.

 

Dron v akci. Pro průzkum okolí bytu i domu

Je v bezprostředním okolí nemovitosti něco, co by měl zájemce vidět? Může to být park, architektura, ale i hlavní silnice. Klient díky záběrům dronu uvidí i věci, které by mu vnitřek bytu/domu neprozradil. Díky dronu uděláte nemovitost atraktivnější i ušetříte čas – vyfiltrujete zájemce, kteří by nemovitost po fyzické prohlídce stejně nechtěli.

 

Buďte s námi v kontaktu

S radostí pomůžeme vám i vašim blízkým. Nezávazně nám zavolejte s jakýmkoliv dotazem, nebo olajkujte facebookové stránky Duna House Česká republika, ať vám další tipy a novinky neutečou.

 

Kde najít tipy a rady?

Z nabídky našich článků si vyberete, pokud chcete poradit v oblasti prodeje nemovitostí, nebo vás zajímají tipy pro váš domov.


Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Autor

Napsal: Veronika Pacasová

Pomohl Vám tento článek?
Sdílejte to s přáteli


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Skvělá pomoc s prodejem nemovitosti. Osobní a korektní jednání a rychlost. Doporučuji (reference k makléřce Iveta Palacká)

— Dalibor Tichý, Praha