Franšíza                        

Váš úspěch – Náš úspěch

Duna House Holding je jen tak úspěšn‎ý, jak úspěšní jsou jeho franšízoví partneři. Rosteme, protože Vy rostete s námi. Skrze naši síť Duna House Network Vám pomáháme budovat úspěšný byznys s vysokou návratností.

 

V dnešním světě není jednoduché se prosadit s vlastními nápady. Začínající podnikatelé v tomto světě mají nevýhodu.  Kvůli přeplněnému trhu vznikl tzv. franšízový systém, který pomůže každému podnikat s úspěchem. Připojit se k velké společnosti, využívat její značku, know-how, marketing a sdílet nápady v týmu Vašich lidí. To je jen zlomek výhod, které přináší spolupráce s franšízovými partnery.

  • Zaštítění silnou značkou Vám zajistí silnější postavení na trhu od samého začátku
  • Zkušenosti zavedeného byznysu Vám pomohou minimalizovat počáteční chyby a ztráty
  • Globálně rozšířený‎‎ ekonomick‎ý nástroj umožňuje podnikat i nováčkům v oboru a maximalizovat jejich vstupní náklady bez ohledu na roky praxe

Proč právě my a nikdo jiný?

Podnikání je stejné jako manželství. Musíte si zvolit toho správného partnera, který Vám pomůže v dobrém i ve zlém. Duna House má dlouholeté zkušenosti a funguje franšízovým systémem úspěšně v několika zemích. Proto si o sobě troufneme tvrdit, že jsme vhodným partnerem i pro Vás. Jak se postaráme o Vás úspěch?

 

Naše systémy jsou výsledkem naší dlouholeté práce, neustále pracujeme na vývoji dalších nástrojů, které mají za úkol ulehčit a zkvalitnit práci realitních makléřů, manažerů i franšízových partnerů. Naše multimarketingová kampaň garantuje rychlé a viditelné výsledky. Byznys model Duna House stojí na několika pilířích, které odráží komplexní realitní služby. Právě komplexní portfolio služeb nás odlišuje od konkurence, láká klienty a zároveň přináší stabilní zisk.

Hrozí nám, že budeme největší na trhu! - Protože reality děláme kvalitně!

Ne pro nás samotné, ale pro naše klienty, kteří se k nám s důvěrou opakovaně vrací. Díky takovému přístupu nám hrozí, že se staneme největšími i v České republice – ale my to zvládneme. Zkusíte to s námi? Otevřete si pobočku a staňte se naším franšízovým partnerem

Chcete s námi pracovat?

Zajímají Vás novinky ze světa realit? 

    

 


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Paní makléřka Janetta Čekalová zcela změnila mé negativní mínění ohledně spolupráce s realitními kancelářemi. Velmi milé jednání, vystupování a vstřícnost. Doporučuji.

— M. Třešňáková, Praha