Zásady franšízingu DH

Budoucí franšízanti, zbystřete! Nabízí se jedinečná šance začít podnikat pod záštitou silné mezinárodní značky v oboru, který nikdy nezanikne. Za 16 let zkušeností s franšízingem se nám v Duna House osvědčilo 5 zlatých pravidel podnikání, které dodržujeme my i naši partneři.

 

1Nezávislost

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena. Franšízant má tak volnou ruku a je pánem svého byznysu. Může si téměř volně nastavovat marketingové nástroje, a snažit se tak byznys nabízet širší klientele. Dáváme Vám nezávislost, protože věříme, že jste podnikaví a případné mezery ve znalostech podnikového řízení Vám pomůžeme doplnit díky našim kurzům.

2Respekt

Oboustranný! Respektujeme Vaši individualitu a inovace. Vy zase respektujete, že náš úspěch vznikl z pevného dodržování etického kodexu. Etick‎ý a společensky odpovědn‎‎‎‎‎ý byznys rovná se byznys udržiteln‎ý. To chceme!

3PO-PO

POdnikání znamená POmáhat! V srdci našeho realitního podnikání je víra, že klientovi můžeme pomoci splnit jeho sny. Školení makléřů v Duna House vlastně často netypicky připomíná školení sociálních pracovníků. Naši makléři se pak umí skvěle vcítit do role sv‎ých klientů a poskytují jim kvalitní zákaznický servis.

4Na maximum

Co děláte ráno tak kolem 7. hodiny? Většina našeho t‎‎‎‎ýmu běhá na běžícím páse a v hlavě si sumíruje, kam to dneska dotáhnou. V Duna House se totiž věci dotahují do konce! Příjmy z prodejů a pronájmů Duna House Holdingu za rok 2015 se blížily téměř 3 miliardám korun! Věříme, že na to máte taky a půjdete s námi do toho na maximum. Jsme totiž ambiciózní - čtěte dál zde.

5Kvalita

Bez ní to nejde! V srdci udržitelného byznysu vždy stojí kvalitní produkt nebo služba. My ji umíme, naučíme Vás to, a když se toho budete držet, pak je úspěch zaručen.

 

Chcete s námi pracovat? Zajímají Vás novinky ze světa realit? Sledujte náš LinkedIn a Facebook.


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Pan makléř Vladimír Kunik je velmi ochotný k jakémukoliv jednání. Vstřícný a spolehlivý. Doporučuji

— M.Z., Praha