Vize

Duna House Česká republika byla založena s myšlenkou vytvořit udržitelný realitní byznys, který dělá více než jen realitní transakce, ale který navíc udává kurz a nasazuje laťku ostatním hráčům moderního českého realitního trhu. Dotahujeme věci do konce, proto se nám daří.

 

Poznejte náš příběh

 

"Založit společnost znamená mít šanci něco změnit. My v Duna House měníme realitní byznys k lepšímu tím, že každý obchod dotahujeme pečlivě do konce. Jsme odpovědná firma. Ve vztahu ke klientům, dodavatelům služeb, kolegům i úřadům jednáme férově a otevřeně. DH chce být vlajkovou lodí českého realitního trhu." CEO Duna House Česká republika Nir Bitkover

 

Duna House Group v číslech
Máme podporu partnerské sítě ve střední Evropě

 

Hodnoty

Fair-play

Sliby dodržujeme, proto neslibujeme nemožné. Komunikujeme přímo a otevřeně, interně v týmu i externě s úřady a dodavateli služeb. Jsme prostě fér.

 

Synergie

Duna House Group za dobu své existence vyvinula vysoce efektivní systém operativy. Naše operativní řízení do sebe zapadá a pomáhá tak naplňovat naši byznys strategii.

 

Zaměření na klienta

Víme, pro koho to děláme. V DH věnujeme maximální pozornost našim klientům a pružně reagujeme na jejich potřeby. Klientský servis je přeci od slova klient.

 

Růst a pokrok

Franšízový systém neustále inovujeme. Důkazem je fakt, že Duna House Group vstoupila na kapitálové trhy a získala ocenění emitent roku 2016 (Best of BSE Awards 2016). Duna House Česká republika usiluje o vytvoření komunity profesionálů a zájemců o realitní byznys a postupně otevírá své pobočky v regionech. Podívejte se, jak to u nás vypadá.

 

VÍME, ŽE MÁME CO NABÍDNOUT Jak to děláme?


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Mimořádně kvalitní servis, osobní a zároveň vysoce kvalitní přístup p. makléřky Ivety Palacké. Doporučuji!

— Igor Krupka, Dobříš