Dotahujeme věci do konce

DH nenechává nic náhodě a zakládá si na precizně odvedených transakcích. Kvalitní zákaznický servis je základem našeho byznysu a nové spolupracovníky si vybíráme především podle jejich schopnosti takový servis zákazníkům přinášet. Každého kolegu v DH zavazuje přísný etický kodex. Nenecháváme Vás v tom však samotné. Jsme odpovědní nejen vůči zákazníkům, ale také vůči našim kolegům. Naše školení mají jedinečnou koncepci a každý makléř, manažer i franšízant má přístup k pravidelným workshopům, díky kterým si zvýší kvalifikaci.

 

Jana, Franchise Sales manažerka

 

“Dvě děti na krku a já myslela, že to nepůjde. Duna House mi ale poskytla tolik cenné privilegium, které v práci jen tak někdo nemá: flexibilitu a možnost řídit sám sebe. V DH se mnou měli trpělivost. Začínala jsem s malým úvazkem jako asistentka ředitele, a jak děti rostly, postupně jsem ho navyšovala. Mému kariérnímu postupu nikdo nebránil – dnes jsem Franchise Sales manažerkou a moje cesta v DH jen tak neskončí.”

 

Laďka, Manažerka realitních makléřů

 

“Můj tým jsou mladí energičtí lidé. Jejich energie a odhodlání jet na maximum mě neskutečně dopují. Já je zase krotím a předávám jim své letité profesní zkušenosti. Je to výměna, která mě neskutečně baví.”

 

Robert, IT

 

“V DH jsem začínal a nemůžu přestat. Dá se na ni totiž vypěstovat závislost. Získal jsem zde tolik cennou první pracovní zkušenost a neustále se rozvíjím a profesně rostu. V DH dobře ví, že úspěch v podnikání nezávisí na věku a 30pod30 určitě stihnu.”

 

 

Makléři Duna House mají nebývale velké pole působnosti

Seberealizace

Je jen na Vás, jak se budete umět prodat, a jak na klienta zapůsobíte. Jsme různorodý tým a Vaší kreativitě se meze nekladou.

 

Volnost

Jste pánem svého času. Kolik obchodů stihnete, je jen na Vás.

 

Rovnováha mezi osobním a profesním životem

Jen málokterá profese je tak časově flexibilní jako makléřina. Máme mezi sebou kolegy s velkými rodinami, kolegyně, které jsou na rodinu samy.

 

Mimopracovní aktivity

Obědy, večeře, výlety a sportovní utkání – umíme se bavit a víme, že život není jen o práci.

 

Kam míříme?Duna House Akademie


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Osobní vstřícné jednání a servis. Líbila se mi práce a přístup k věci makléřky Věry Svobodové a advokátky Noemi Ilczyszynové. Vřele doporučuji.

— L. Pavlíček, Praha