Zajímá Vás

Kolik činí provize za služby pronajímateli?

Naše provize je jednorázová ve výši jednoho měsíčního nájmu. Její výše je tedy stanovena až, když nalezneme vhodného nájemníka a uzavřeme rezervační smlouvu o nájmu. Kdo bude platit provizi, je vždy na domluvě, ale provize jde pouze z jedné strany!

 

Musí být při zprostředkování pronájmu uzavřená nájemní smlouva?

 

Ano, při každém pronájmu zprostředkovaném společností Duna House musí b‎ýt nejdříve podepsána rezervační smlouva. Poté se připravuje nájemní smlouva, ve které jsou přesně definovány požadavky, práva a povinnosti obou stran nového nájemníka i majitele nemovitosti. Náš právní zástupce ji pro Vás navíc vypracuje ZDARMA!

 

Co když se mi nový nájemník nelíbí?

 

Je to Vaše nemovitost a vy rozhodujete, komu ji pronajmete. Najít dobrého nájemníka není jednoduché. Z praxe víme, že nejlepším řešením jsou vzájemné sympatie na obou stranách. Sdělte svému makléři svou představu o budoucím nájemníkovi. Makléř udělá předvýběr a představí Vám jen ty nejvhodnější kandidáty.

 

Nemám čas jezdit na prohlídky. Co s tím?

 

Nevadí! S makléřem sepíšete protokol o předání klíčů a starosti můžete hodit za hlavu. Makléř Vás vždy informuje, kdy jde do dané nemovitosti na prohlídku a o jejím průběhu. Šetří Vám tak čas, peníze a energii! 


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Pan makléř Vladimír Kunik je velmi ochotný k jakémukoliv jednání. Vstřícný a spolehlivý. Doporučuji

— M.Z., Praha