Pronájem krok za krokem

 

1Smlouva o spolupráci

Na začátku spolupráce s Duna House podepíšete Dohodu o zprostředkování. Tím naše společná cesta za vhodn‎ým nájemcem začíná.

 

2Pasportizace nemovitosti

Vaší nemovitosti vydáme "realitní pas". Detailně ji zmapujeme od technických parametrů po vybavení bytu. Zjistíme Vaše představy o ceně pronájmu a měsíčních poplatcích. Zhodnotíme i stav lokality, tedy míru hluku, čistoty, dopravní dostupnost nebo občanskou vybavenost. Zajistíme kvalitní fotodokumentaci, ve speciálním programu vytvoříme nákres půdorysu bytu a pas je na světě.

 

3Aktivace nemovitosti v naší databázi

Pasportizovanou nemovitost následně aktivujeme v databázi Duna House. Aktivaci musí vždy schválit manažer pobočky, aby tak byla zajištěna maximální kvalita nabídky Duna House. Po aktivaci se již nemovitost páruje s poptávkami našich klientů. V této fázi také začneme aktivně propagovat Vaši nemovitost. Realitní makléři vždy vyhodnotí nejúčinnější způsob propagace nemovitosti na míru. Inzerujeme na renomovaných placených realitních portálech a využíváme všech dostupných metod propagace.

 

4Prohlídky nemovitosti s potenciálními zájemci

Vážíme si Vaší důvěry a ctíme maximálně soukromí našich klientů. Na prohlídky nemovitosti proto přivedeme pouze zájemce, kteří prošli naším hodnocením. Snažíme se oddělit přání kupujících od jejich reálných možnosti. Případným zájemcům nejprve představíme Váš byt – seznámíme je s parametry, ukážeme fotodokumentaci a půdorys. Pokud i nadále mají o nemovitost vážný zájem, po dohodě s Vámi domluvíme prohlídku.


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Makléřka Janetta Čekalová je velmi profesionální a dala bych jí 1*. Kanceláře jsou klimatizované, úžasný přístup všech, rychlé jednání, 100% servis. Doporučuji

— Ivana Juříková