Prodej bytu, Týn nad Vltavou, Okres České Budějovice

Referenční číslo LK147161
2 590 000 Kč
Obytná plocha:
73 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
3 pokoj
Patro:
3. patro
Budova:
Panelová
Vytápění:
Dálkové vytápění
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Bytu
Město
Obec Týn nad Vltavou
Adresa
Žádná data
Patro
3
Balkon
Ano
Velikost
73 m2
Pokoje
3
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Velmi dobrý
Stav uvnitř
Velmi dobrý
Budova
Panelová
Energetická náročnost
G
Vytápění
Dálkové vytápění
Světelné podmínky
Výborné
Výtah
Ano
Pohled
Zahrada

Popis

Představuji Vám k prodeji moderní, slunný byt, s dispozicí 3+1 s balkonem, v klidné lokalitě Týn nad Vltavou - sídliště Hlinecká. Byt v družstevním vlastnictví, se splacenou anuitou, nyní bez možnosti převodu do osobního vlastnictví.

Jedná se o byt ve velmi dobrém stavu, ve 3.patře udržovaného panelového domu s výtahem, o dispozici 3+1 (68 m2) s balkonem (3,5 m2). K bytu náleží sklep (2 m2).

Byt má nové vnitřní omítky, vinylové podlahy v obytných částech a dlažby v koupelně a WC, plastová okna, původní kuchyňskou sestavu včetně spotřebičů. Vybavení bytu může být součástí prodeje po dohodě.

Dům je původně z roku cca 1980, ale prošel revitalizací ve dvou fázích od roku 2014.

Dům je panelový, má celkem 6 poschodí. Od roku 2014 byl v rámci revitalizace nově zateplen, nový výtah, nové vnitřní omítky a vnitřní rozvody médií. Celkově se jedná o velmi pěknou a udržovanou nemovitost s velmi dobře hospodařícím Bytovým družstvem Hlinecká.

Dům se nachází v okrajové části sídliště Hlinecká, je oddělen od ruchu města bohatou zelení s krásným výhledem do přírody. Díky své poloze zaručuje hlukovou pohodu uvnitř domu, ale i výbornou dostupnost veřejné dopravy a občanskou vybavenost dostupnou několik minut pěší chůzí. Týn nad Vltavou a zejména dům v této části nabízí kompletní občanskou vybavenost, mateřskou školu a základní školu v místě při komfortu klidné lokality. V blízkosti domu je zastávka autobusu s přímým spojením do Českých Budějovic. Lokalita nabízí množství parků a zeleně k procházkám v místě domu, v dojezdové vzdálenosti množství sportovišť, obchodní centrum, velké množství restaurací i blízkou polikliniku a jako zajímavost otáčivé hlediště v místním lesoparku, blízký zámek Hluboká nad Vltavou se Zoologickou zahradou

V případě financování hypotéčním úvěrem Vám rádi zdarma vše vyřídíme u Vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Velmi doporučuji osobní prohlídku, při které Vás rád osobně provedu.

Doporučuji.

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
9 380 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!