4 letní dekorace, které rozjasní váš domov

4 letní dekorace, které rozjasní váš domov

 

Možná jste se nastěhovali do nového domova, možná vysněný domov teprve hledáte anebo jste spokojení tam, kde jste. Udělejte si radost a zkrášlete si svůj stávající domov letními dekoracemi.

Květiny všeho druhu

Barevné květiny ve váze rozzáří jakoukoliv domácnost. Kupte si je v květinářství, uvažte si vlastní kytici z lučního kvítí kombinovanou s různými trávami, nebo vsaďte bylinky a jiné rostliny v květináči, které vám vydrží dlouhodobě. O rostlinách nenáročných na údržbu jsme v minulém článku.

Věnce

Věnec můžete použít jako dekoraci na stůl nebo ho zavěsit na dveře. K jeho výrobě nemusíte zdaleka používat pouze květiny – nakombinujte je třeba s větvičkami a proutím. Pro nikdy neuvadající věnec si pořiďte umělé květy a přilepte je na kovový kruh.

Předměty zdobené technikou decoupage

Ubrouskovou techniku neboli decoupage zkouší už děti na základních školách, což ale rozhodně nesnižuje její využití. Pokud ji pečlivě provedete, mohou se takto ozdobené předměty stát skvělou dekorací do vaší kuchyně a obývacího pokoje nebo vynikajícím dárkem. Ubrousková technika se dá použít nejen na květináče, ale i na vázy, karafy a ostatní nádobí, které není nutné z vnější strany umývat a dále i na dřevo, kámen a kov.

Závěsné dekorace

Vyrobte si třeba řetěz z mušlí, nebo z papírových lodiček a zavěste ho do svislé polohy na lustr nebo k oknu na konec garnýže. Další závěsnou dekorací se může stát tzv. lapač snů nebo třeba macramé. Závěsné dekorace vám mohou dělat radost i v koupelně, ze které se může stát vaše domácí wellness.

 

Další tipy pro domácnost a rady pro prodej nemovitosti najdete na našem blogu.


Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Autor

Napsal: Veronika Pacasová

Pomohl Vám tento článek?
Sdílejte to s přáteli


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Široká nabídka bytů, skvělá dostupnost kanceláře. Doporučuji (reference k makléřce Ladislava Felbingerová)

— T.V., Praha