Prodej domu, Krhovice, Okres Znojmo

Referenční číslo HZ147330
6 490 000 Kč
Obytná plocha:
146 m2
Stav:
Novostavba
Počet pokojů:
5 pokoj
Stav nemovitosti:
Novostavba
Budova:
Vytápění:
Lokální elektrické
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Krhovice
Adresa
Žádná data
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
146 m2
Pokoje
5
Stav nemovitosti
Novostavba
Stav venku
Novostavba
Velikost pozemku
273 m2
Budova
Žádná data
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Lokální elektrické
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji 1/2 domu v obci Krhovice dispozičně řešeného jako 5 + kk s přibližnou užitnou plochou 146 m2, zastavěná plocha je 91 m2. Celková plocha pozemku pro oba domy je 547 m2 a dle geometrického plánu bude rozdělen na přibližnou polovinu.

Výstavba rodinných domů probíhá jako výstavba 2 x ½ zahradní dvojchaty – dle oficiálního zapsání na katastrálním úřadu, standardně bude ale přiděleno číslo evidenční, vývoz odpadu a možnost celoročního bydlení.

Celý objekt bude vystavěn z cihel, bude mít sedlovou střechu s pálenou taškou a plastová 3 komorová okna. Vytápěn bude podlahovým elektrickým topením, ohřev vody bude zajištěn elektrickým bojlerem. K domu bude náležet oplocení a nájezd k domu. Ostatní bude již v režii majitele domu.

Často se setkáváme s otázkou proč „dvojchata“? Je to jednoduché, hledali jsme pozemek, na kterém my budeme moci vystavět rodinný dům, který Vy budete moci využívat jako standardní bydlení, nebude drahý jako většina rodinných domů vystavěných ve standardních bytových zástavbách k tomu určených, ale cenově dostupný a přesto k celoročnímu bydlení. Slovo dvojchata tak pozbývá významu a zůstává jen na papíře pro katastr nemovitostí.

A co Vám můžeme říci o obci Krhovice?

Je to vinařská obec ležící 12 km od Znojma u řeky Dyje směrem na Hrádek a Laa. V Krhovicích je obecní úřad, mateřská škola, základní škola ve vedlejší obci Tasovice, kulturní dům, knihovna, fotbalové hřiště, víceúčelové hřiště, tělocvična v budově obecního úřadu.

S financováním nemovitosti Vám velmi rádi pomůžeme za stále nejvýhodnějších podmínek na trhu. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vaše nové bydlení.

Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě kontaktujte

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
23 504 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!