Prodej bytu, Ve dvojdomkách, Stochov

Referenční číslo LK146380
3 890 000 Kč
Obytná plocha:
122 m2
Stav:
Dobrý
Počet pokojů:
4 pokoj
Patro:
2. patro
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Lokální plynové
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Bytu
Město
Obec Stochov
Adresa
Ve dvojdomkách
Patro
2
Terasa
Ano
Velikost
122 m2
Pokoje
4
Stav nemovitosti
Dobrý
Stav venku
Velmi dobrý
Stav uvnitř
Velmi dobrý
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Vytápění
Lokální plynové
Světelné podmínky
Výborné
Výtah
Ano
Pohled
Ulice

Popis

Nabízíme k prodeji útulný byt 4+1 s lodžií, 125 m2, v cihlovém obytném dvojdomku v lokalitě Stochov. Velký byt za dobrou cenu s dosahu Prahy.

Jedná se o bytovou jednotku v dobrém stavu po částečné rekonstrukci. Součástí bytu je prostorná terasa, sklep v podzemním podlaží. Byt je orientovaný pokojem s lodžií na západní stranu, ložnicí a kuchyní na východní stranu. Byt vyniká velmi zdařilou dispozicí, díky rozšíření bytu o podkroví vznikla velmi prostorná bytová jednotka pro velkou rodinu.. V rámci rekonstrukce byla provedena revitalizace koupelna a WC, podlahy z keramické dlažby a vinylu, v pokojích textilní koberce, proběhla výměna oken za plastová- Výhodou tohoto bytu je příjemný výhled, dobrá dopravní dostupnost centra. Parkování je možné na přilehlém parkovišti i v blízkých ulicích. Byt je vytápěn plynovým ústředním vytápěním v bytě je dostupný telefon i internetové připojení. Revitalizace domu byla dokončena v roce 2018.

Lokalita nabízí širokou občanskou vybavenost, blízkosti se nachází škola, školka. Pro aktivní využití volného času láká blízký park, dětský park, koupaliště. Výhodné spojení na letiště Ruzyně a centra Prahy. K výletům láká blízký areál Čabárna, hrad Okoř a Křivoklát, blízké Lány.

Osobní prohlídka je možná po dohodě. Vhodný jako investiční byt i krásnému bydlení. V případě zájmu financování hypotéčním úvěrem se zajištěním jinou nemovitostí Vám rádi zdarma vše vyřídíme u Vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu!

Doporučujeme.

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
14 088 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!