Prodej pozemku, Zahořany, Okres Praha-západ

Referenční číslo TK147278
13 520 000 Kč
Obytná plocha:
3573 m2
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Pozemku
Druh pozemku
Město
Obec Zahořany
Adresa
Velikost
3573 m2
Voda
Na pozemku
Elektrika
Na pozemku
Kanalizace
Na pozemku
Plyn
Žádná data

Popis

K prodeji nabízíme rozsáhlý pozemek o výměře 3573 m² s veškerými inženýrskými sítěmi. Tento krásný pozemek se nachází na kraji obce Zahořany a představuje ideální příležitost pro realizaci vlastních představ o pokojném bydlení.

Dle nynějšího územního plánu je pozemek zastavitelná plocha v oblasti určené pro bydlení v rodinných nízkopodlažních domech. Je zde tedy možné postavit rodinný dům vesnického typu vysoký až 9 metrů. Intenzita využití tohoto pozemku je maximálně 30 %. Pozemek je podle územního plánování přípustné využívat také k samozásobitelné pěstitelské či chovatelské činnosti. Veškeré inženýrské sítě - vodovodní potrubí, kanalizace a elektřina jsou již přivedeny přímo na pozemek. K tomu je zde navíc také vrtaná studna. V nynější době se na pozemku nachází menší zateplená chata. Je do ní přivedena voda a elektřina, naleznete zde malá kamna a elektrický bojler na ohřev vody. Na pozemku se dále nachází bazén a zděné ohniště s grilem a udírnou. Pozemek je velice dobře udržovaný a je celý oplocený.

Velikou předností této nabízené nemovitosti je její lokalita. Pozemek se totiž nachází v klidné vesničce Zahořany u Mníšku pod Brdy. Jste zde bezprostředně obklopeni přírodou a všude v blízkém okolí vládne opojný klid a mír. Zároveň se ale do deseti minut dostanete vozem na D4 a v Praze budete do 20 minut.

Velice doporučuji se na toto místo dojet podívat, stačí mi kdykoliv napsat či zavolat, a já Vám pozemek milerád představím a provedu Vás po něm.

Dopravní dostupnost

Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: CSOB (ČSOB) (2450 m)
Pošta: Pošta (2582 m)
Lékárna: Lékárna Na Syntynce-Oovl (1819 m)
Sport: Esmarin Wellness Hotel (2778 m)
Restaurace: Café-bistro-Patina house (2505 m)
Kavárna: Kafe Plechofka (2488 m)
Školka: V Trávě, Mníšek pod Brdy, dětská Skupina. centrum v Trávě - dětské Tábory. (2426 m)
Škola: Základní škola (2230 m)
Knihovna: Městská knihovna (2187 m)
Obchod: PENNY (2377 m)

Blízké body

Hypotéka

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!