Prodej domu, osada Čapík, Stříbrná Skalice

Referenční číslo HZ145032
3 425 000 Kč
Obytná plocha:
63 m2
Stav:
Dobrý
Počet pokojů:
3 pokoj
Stav nemovitosti:
Dobrý
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Lokální na tuhá paliva
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Stříbrná Skalice
Adresa
osada Čapík
Druh domu
Chata
Velikost
63 m2
Pokoje
3
Stav nemovitosti
Dobrý
Stav venku
Dobrý
Velikost pozemku
486 m2
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Lokální na tuhá paliva
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji útulnou zrekonstruovanou chatu 3+KK o výměře 63m2, která se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě obce Stříbrná Skalice. Tato chata prošla kompletní rekonstrukcí, tedy pro nového majitele je již okamžitě k užívání. Byly zhotoveny nové podlahy, sociální zařízení, položeny nové dlažby, obklady a rekonstrukcí prošly i rozvody vody a elektřiny. Instalována byla i nová kuchyňská linka včetně potřebných spotřebičů. Dispozičně je chata řešena jako rekreační objekt, tedy v přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna a toaleta a v nadzemním podlaží naleznete 2 ložnice. K chatě navíc patří také pozemek o celkové výměře 486m2, kde se nachází pergola a bazén pro Vaše ratolesti. Chata vytápěna krbovými kamny na tuhá paliva. Tento topný systém je také zcela nový. Nabízíme včetně vyobrazeného vybavení, tedy opravdu možno užívat téměř ihned.

Stavba se nachází v lukrativní části ve Stříbrné Skalici nedaleko Jevan. V obci je základní občanská vybavenost, vše ostatní naleznete v nedalekých Říčanech. Stříbrná Skalice je zasazena do krásné přírody Posázaví, nedaleko rybníky, národní přírodní rezervace Voděradské bučiny, možnost výletů kolem řeky Sázavy. Rychlým spojem je zde vlak, který navazuje na přímou linku do Prahy,

Lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám rádi pomůžeme a vyřídíme za těch nejlepších podmínek na trhu a to u Vámi preferované banky a zcela zdarma..

Doporučuji osobní prohlídku.

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
12 404 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!